I. Öğretim

23
Aralık
ANT1003 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ I - B Şubesi   (Doç. Dr. EMİN SÜEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1007 ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ İLKELERİ - C Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1007 ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ İLKELERİ - B Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1007 ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ İLKELERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1023 HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1035 TENİS - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1039 YÜZME - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1039 YÜZME - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEKİHAN HAZAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
ANT1007 ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ İLKELERİ - B Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1007 ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ İLKELERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜRKAN YILMAZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1039 YÜZME - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEKİHAN HAZAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1039 YÜZME - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEKİHAN HAZAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT1039 YÜZME - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
ANT2025 UZMANLIK ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - B Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - C Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT2001 UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2003 UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2007 UZMANLIK BASKETBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2013 UZMANLIK GÜREŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2019 UZMANLIK TENİS - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA GÖZEL TEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2019 UZMANLIK TENİS - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2025 UZMANLIK ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2027 YARDIMCI UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2029 YARDIMCI UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2031 YARDIMCI UZMANLIK HENTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - C Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - B Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2057 GENEL CİMNASTİK - C Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2057 GENEL CİMNASTİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2057 GENEL CİMNASTİK - B Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
ANT2025 UZMANLIK ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT2053 ANTRENMAN BİLGİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT2001 UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2003 UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2007 UZMANLIK BASKETBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2013 UZMANLIK GÜREŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2019 UZMANLIK TENİS - B Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2019 UZMANLIK TENİS - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2025 UZMANLIK ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2027 YARDIMCI UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2029 YARDIMCI UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN AKA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2055 ATLETİZM - B Şubesi   (Doç. Dr. HÜDAVERDİ MAMAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2057 GENEL CİMNASTİK - B Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT2057 GENEL CİMNASTİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
ANT3013 UZMANLIK GÜREŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT3001 UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3003 UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3013 UZMANLIK GÜREŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3019 UZMANLIK TENİS - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3019 UZMANLIK TENİS - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3027 YARDIMCI UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3029 YARDIMCI UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3031 YARDIMCI UZMANLIK HENTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA GÖZEL TEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA GÖZEL TEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3063 YAŞLILARDA EGZERSİZ - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜRKAN YILMAZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3069 SPORDA GÜÇ GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3071 KADINLARDA EGZERSİZ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - B Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT3057 SPOR YÖNETİMİ VE ORGANİZASYONU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH DİNÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT3001 UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3003 UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3019 UZMANLIK TENİS - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA GÖZEL TEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3029 YARDIMCI UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3031 YARDIMCI UZMANLIK HENTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3055 SPORDA PERFORMANS ÖLÇÜLMESİ VE DEĞERLENDİRMESİ - B Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3063 YAŞLILARDA EGZERSİZ - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜRKAN YILMAZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3069 SPORDA GÜÇ GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT3071 KADINLARDA EGZERSİZ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
ANT4013 UZMANLIK GÜREŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT4053 BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ZAİT BURAK AKTUĞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT4001 UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4003 UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4007 UZMANLIK BASKETBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4013 UZMANLIK GÜREŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4019 UZMANLIK TENİS - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA GÖZEL TEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4023 UZMANLIK BADMİNTON - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4025 UZMANLIK ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4029 YARDIMCI UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4031 YARDIMCI UZMANLIK HENTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4033 YARDIMCI UZMANLIK BASKETBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - C Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - D Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - E Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - K Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - A Şubesi   (Doç. Dr. EMİN SÜEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - G Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - J Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - F Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - H Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - I Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN AKA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4061 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET KESKİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4065 BİREYSEL SPORLARDA ÖZEL ANTRENMAN UYGULAMALARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
ANT4053 BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ZAİT BURAK AKTUĞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ANT4001 UZMANLIK FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4003 UZMANLIK VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4019 UZMANLIK TENİS - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4023 UZMANLIK BADMİNTON - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4025 UZMANLIK ATLETİZM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4031 YARDIMCI UZMANLIK HENTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4033 YARDIMCI UZMANLIK BASKETBOL - A Şubesi   (Doç. Dr. EMİN SÜEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - C Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN İBİŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - A Şubesi   (Prof.Dr. RÜÇHAN İRİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4055 ANTRENÖRLÜK UYGULAMASI - B Şubesi   (Doç. Dr. GÜRKAN YILMAZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ANT4061 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET KESKİN)

  Uygulama

  

  2019