I. Öğretim

23
Aralık
SPY1001 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR BİLİMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SPY1007 GENEL CİMNASTİK - B Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SPY1007 GENEL CİMNASTİK - C Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SPY1007 GENEL CİMNASTİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
SPY2003 SPOR VE İLETİŞİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
SPY2009 SPORDA ETİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Ödev

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
SPY3005 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. AYŞE AYİŞ)

  Ödev

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
SPY4007 REKREASYON - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
SPY4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İBRAHİM ÜMRAN AKDAĞCIK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SPY4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Doç. Dr. ERCAN POLAT)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SPY4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH DİNÇ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SPY4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH DİNÇ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SPY4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Öğr.Gör. AYŞE AYİŞ)

  Proje Devam

  

  2019