I. Öğretim

23
Aralık
ELT1003 DOGRU AKIM DEVRE ANALİZİ - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜVENÇ AKGÜL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT1005 ELEKTRONİK MESLEK BİLGİSİ VE GÜVENLİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT1007 SAYISAL ELEKTRONİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT1009 ÖLÇME TEKNİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. CEM SAKARYA)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
ELT2001 BİLGİSAYAR DESTEKLİ DEVRE TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. CEM SAKARYA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2003 ELEKTRONİK II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2007 TIBBİ CİHAZLAR - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜVENÇ AKGÜL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2009 SİSTEM ANALİZİ VE TASARIMI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2011 SENSÖRLER VE DÖNÜŞTÜRÜCÜLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. CEM SAKARYA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2013 KUMANDA DEVRELERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2017 EV CİHAZLARI - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜVENÇ AKGÜL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ELT2029 MİKRODENETLEYİCİLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. CEM SAKARYA)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim