I. Öğretim

20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR1002 ARAZİ ÖLÇMELERİ II - ES Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR1005 MESLEK MATEMATİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HARUN TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR1006 MESLEKİ HESAPLAMALAR - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR1003 MESLEKİ TRİGONOMETRİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
HAR1007 TEMEL HUKUK - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR1002 ARAZİ ÖLÇMELERİ II - ES Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR1005 MESLEK MATEMATİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HARUN TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR1006 MESLEKİ HESAPLAMALAR - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR1003 MESLEKİ TRİGONOMETRİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR1003 MESLEKİ TRİGONOMETRİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR1004 HARİTA ÇİZİMİ I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
HAR1007 TEMEL HUKUK - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

20
Ocak
HAR2009 HARİTACILIK FAALİYETLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
HAR2009 HARİTACILIK FAALİYETLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
HAR2023 YOL BİLGİSİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
HAR2023 YOL BİLGİSİ I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR2002 ARAZİ ÖLÇMELERİ IV - ES Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR2025 İMAR BİLGİSİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR2027 ARAZİ UYGULAMASI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2004 KADASTRO II - ES Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2019 ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2021 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2031 ARAZİ ÖLÇMELERİ III - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2005 HARİTA ÇİZİMİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2007 FOTOGRAMETRİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2010 COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
HAR2003 KADASTRO I - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
HAR2012 ARAZİ YÖNETİMİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
HAR2023 YOL BİLGİSİ I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR2002 ARAZİ ÖLÇMELERİ IV - ES Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR2025 İMAR BİLGİSİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
HAR2027 ARAZİ UYGULAMASI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2021 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2031 ARAZİ ÖLÇMELERİ III - ES Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
HAR2031 ARAZİ ÖLÇMELERİ III - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2005 HARİTA ÇİZİMİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2007 FOTOGRAMETRİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2007 FOTOGRAMETRİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
HAR2024 YOL BİLGİSİ II - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
HAR2003 KADASTRO I - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
HAR2012 ARAZİ YÖNETİMİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Bütünleme

  

  2020