I. Öğretim

14
Kasım
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
HAR1005 MESLEK MATEMATİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HARUN TEKİN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Arazi Çalışması

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

14
Kasım
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
HAR1005 MESLEK MATEMATİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HARUN TEKİN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
HAR1001 ARAZİ ÖLÇMELERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİL DAL)

  Arazi Çalışması

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

14
Kasım
HAR2023 YOL BİLGİSİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
HAR2003 KADASTRO I - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
HAR2021 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
HAR2009 HARİTACILIK FAALİYETLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
HAR2005 HARİTA ÇİZİMİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HAR2009 HARİTACILIK FAALİYETLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL TÜRKBEN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HAR2027 ARAZİ UYGULAMASI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HAR2031 ARAZİ ÖLÇMELERİ III - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

15
Kasım
HAR2003 KADASTRO I - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
HAR2021 KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. VELİ KOPAR)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
HAR2005 HARİTA ÇİZİMİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HAR2027 ARAZİ UYGULAMASI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOCATÜRKMEN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HAR2031 ARAZİ ÖLÇMELERİ III - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Uygulama

  

  2019