I. Öğretim

23
Aralık
MKN1003 FİZİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN1005 TEKNİK RESİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİDE YASEMİN KALKAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN1007 TEMEL İMALAT İŞLEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN1009 ÖLÇME VE KONTROL - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
MKN1003 FİZİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN1005 TEKNİK RESİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİDE YASEMİN KALKAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN1007 TEMEL İMALAT İŞLEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN1009 ÖLÇME VE KONTROL - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
MKN2001 MAKİNE ELEMANLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2003 İMALAT İŞLEMLERİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2005 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KİRİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2007 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KİRİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2009 CNC TORNA TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KİRİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2011 HİDROLİK VE PNÖMATİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİDE YASEMİN KALKAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2021 KAYNAK TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
MKN2001 MAKİNE ELEMANLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2003 İMALAT İŞLEMLERİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2005 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KİRİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2007 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÜRETİM I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KİRİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2009 CNC TORNA TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KİRİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2011 HİDROLİK VE PNÖMATİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. HAMİDE YASEMİN KALKAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MKN2021 KAYNAK TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RAMAZAN DAĞDAŞ)

  Uygulama

  

  2019