I. Öğretim

13
Kasım
RSE1011 RAYLI SİSTEM BİLGİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİT İLHAN SÜRÜCÜ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
RSE1009 FİZİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEYİT OKAN KARA)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
RSE1007 MATEMATİK I - A Şubesi   (Öğr.Gör. HARUN TEKİN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
RSE1003 DEVRE TEORİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEYİT OKAN KARA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE1013 TEMEL ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERHAN ERSOY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL YEĞENOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

13
Kasım
RSE2007 SAYISAL ELEKTRONİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERHAN ERSOY)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
RSE2011 BİLGİSAYAR DESTEKLİ DEVRE TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. CEM SAKARYA)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
RSE2015 HİDROLİK VE PNÖMATİK SİSTEMLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİT İLHAN SÜRÜCÜ)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
RSE2023 GENEL RAYLI SİSTEM İŞLETMECİLİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN ÜNLÜER)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
RSE2003 DEMİRYOLU HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. URAL MUTLU)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
RSE2025 MESLEK ETİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA AKKAYA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RSE2001 KUMANDA DEVRELERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERHAN ERSOY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE2003 DEMİRYOLU HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. URAL MUTLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE2005 ELEKTRİK MAKİNELERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEYİT OKAN KARA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE2007 SAYISAL ELEKTRONİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERHAN ERSOY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE2009 SENSÖRLER VE DÖNÜŞTÜRÜCÜLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERHAN ERSOY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE2011 BİLGİSAYAR DESTEKLİ DEVRE TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. CEM SAKARYA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RSE2015 HİDROLİK VE PNÖMATİK SİSTEMLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. HALİT İLHAN SÜRÜCÜ)

  Uygulama

  

  2019