I. Öğretim

6
Temmuz
EGZ0006 TÜRK DİLİ 2 - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMZ0002 EĞİTİM PSİKOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ZEKERİYA DEMİR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMZ0004 EĞİTİM SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. RECEP ÖZKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO1004 GENEL FİZİK LABORATUVARI II - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO1008 GENEL KİMYA LABORATUVARI II - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO1012 TÜRKÇE II SÖZLÜ ANLATIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMİNE GÜL ÖZENÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1002 FİZİK 2 - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1004 KİMYA 2 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1006 BİYOLOJİ 1 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1008 GENEL MATEMATİK 2 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HÜLYA YILDIRIM)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Temmuz
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
EGZ0002 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 2 - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
EGZ0004 YABANCI DİL 2 - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

6
Temmuz
EMZ0002 EĞİTİM PSİKOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ZEKERİYA DEMİR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO1004 GENEL FİZİK LABORATUVARI II - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO1008 GENEL KİMYA LABORATUVARI II - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO1012 TÜRKÇE II SÖZLÜ ANLATIM - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1002 FİZİK 2 - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1004 KİMYA 2 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ1008 GENEL MATEMATİK 2 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HÜLYA YILDIRIM)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Temmuz
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

6
Temmuz
EGS0009 KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME - A Şubesi   (Doç. Dr. ARZU AYDOĞAN YENMEZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EGS0017 TÜRK MUSİKİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOYUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMS0004 EĞİTİM HUKUKU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YALÇIN ÖZDEMİR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMS0005 EĞİTİM ANTROPOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AYŞE SOYLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMS0008 EĞİTİMDE PROGRAM DIŞI ETKİNLİKLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NURAY KISA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMS0014 KARAKTER VE DEĞER EĞİTİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÜMİT POLAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMS0019 ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HİDAYET DİKİCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMS0022 YETİŞKİN EĞİTİMİ VE HAYAT BOYU ÖĞRENME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BUKET ASLANDAĞ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMZ0005 TÜRK EĞİTİM TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÜMİT POLAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EMZ0007 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2002 GENEL BİYOLOJİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2004 GENEL BİYOLOJİ LABORATUVARI II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2006 MODERN FİZİĞE GİRİŞ - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2008 GENEL KİMYA IV ORGANİK KİMYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2012 BİLGİSAYAR II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBS0010 YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ2002 FEN ÖĞRETİM PROGRAMLARI - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ2004 BİYOLOJİ 3 - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBZ2006 YER BİLİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

6
Temmuz
FBO2006 MODERN FİZİĞE GİRİŞ - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2008 GENEL KİMYA IV ORGANİK KİMYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO2010 FEN TEKNOLOJI PROGRAMI VE PLANLAMA - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


I. Öğretim

6
Temmuz
FBO3002 GENETİK VE BİYOTEKNOLOJİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3004 BİLİMİN DOĞASI VE BİLİMİN TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3006 ÇEVRE BİLİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3008 YER BİLİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3010 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3012 FEN ÖĞRETİMİ LAB. UYG. II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3012 FEN ÖĞRETİMİ LAB. UYG. II - A Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

6
Temmuz
FBO3002 GENETİK VE BİYOTEKNOLOJİ - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3004 BİLİMİN DOĞASI VE BİLİMİN TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3006 ÇEVRE BİLİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3008 YER BİLİMİ - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3010 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO3012 FEN ÖĞRETİMİ LAB. UYG. II - A Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Genel Sınav

  

  2020


I. Öğretim

6
Temmuz
FBO4002 ASTRONOMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - E Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - B Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - C Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - D Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - G Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4004 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLŞAH BAŞARAN TANRIÖVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4006 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MESUT SAĞNAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4012 FEN BİLGİSİ EĞİTİMİNDE GÖRSELLİK - A Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4016 ETKİNLİK TEMELLİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETİMİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4024 BİLİMSEL TARTIŞMA VE YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4026 4MAT ÖĞRETİM MODELİNİN FEN BİLGİSİ ÖĞRETİMİNDE UYGULANMASI - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4032 BİLİM VE ETİK - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
FBO4034 SANAT VE EĞİTİM - A Şubesi   (Doç. Dr. ATTİLA DÖL)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

6
Temmuz
FBO4002 ASTRONOMİ - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020