I. Öğretim

23
Aralık
FBO1003 GENEL FIZIK LABORATUVARI I - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ1001 FİZİK 1 - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ1003 KİMYA 1 - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
23:59
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
EGS0001 BAĞIMLILIK VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İZZET PARMAKSIZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EGS0008 İNSAN ILİSKİLERİ VE ILETİSİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ARZU ŞAHAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EMS0002 ÇOCUK PSİKOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUAT KILIÇARSLAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EMS0021 SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA VE EĞİTİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NURAY KISA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EMS0007 EĞİTİMDE DRAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDENER ALBAYRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO2003 GENEL BİYOLOJİ LABORATUVARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EKREM TOPRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO2007 GENEL FİZİK LABORATUVARI III - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ2001 FEN ÖĞRENME VE ÖĞRETİM YAKLAŞIMLARI - A Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ2003 BİYOLOJİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. EKREM TOPRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ2005 FİZİK III - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ2007 KİMYA III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EGS0008 İNSAN ILİSKİLERİ VE ILETİSİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ARZU ŞAHAN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
FBS0005 FEN VE TEKNOLOJİ KAYNAKLI SORUNLAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
23:59
FBO2011 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
FBO2011 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
FBO2011 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
FBO2001 GENEL BİYOLOJİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EKREM TOPRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO2005 GENEL FİZİK III - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO2009 GENEL KİMYA III ANALİTİK KİMYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ2005 FİZİK III - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBZ2007 KİMYA III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
FBO2011 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
FBO2011 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
FBO2011 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
FBO3003 FİZİKTE ÖZEL KONULAR - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO3003 FİZİKTE ÖZEL KONULAR - B Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO3005 KİMYADA ÖZEL KONULAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO3005 KİMYADA ÖZEL KONULAR - B Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO3011 FEN ÖĞRETİMİ LABORATUVAR UYGULAMALARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO3011 FEN ÖĞRETİMİ LABORATUVAR UYGULAMALARI I - B Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO3015 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
FBO3003 FİZİKTE ÖZEL KONULAR - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO3003 FİZİKTE ÖZEL KONULAR - B Şubesi   (Doç. Dr. AHMET YAVUZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO3005 KİMYADA ÖZEL KONULAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO3005 KİMYADA ÖZEL KONULAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET TUNÇEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO3011 FEN ÖĞRETİMİ LABORATUVAR UYGULAMALARI I - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO3015 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
FBO4007 OKUL DENEYİMİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA MOLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
FBO4005 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ II - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO4007 OKUL DENEYİMİ - C Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO4007 OKUL DENEYİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO4007 OKUL DENEYİMİ - D Şubesi   (Öğr.Gör. EKREM TOPRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO4007 OKUL DENEYİMİ - B Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM NUR AYDEDE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO4001 BİYOLOJİDE ÖZEL KONULAR - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
FBO4001 BİYOLOJİDE ÖZEL KONULAR - B Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Seminer

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
FBO4005 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ II - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET MUTLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
FBO4001 BİYOLOJİDE ÖZEL KONULAR - A Şubesi   ()

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
FBO4001 BİYOLOJİDE ÖZEL KONULAR - B Şubesi   ()

  Seminer

  

  2019