I. Öğretim

11
Mayıs
EMZ0002 EĞİTİM PSİKOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDENER ALBAYRAK)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO1008 BİLGİSAYAR II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Uygulama

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
EGZ0002 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 2 - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
EGZ0004 YABANCI DİL 2 - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
EGZ0002 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 2 - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
EGZ0004 YABANCI DİL 2 - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONER ARIK)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
EMS0004 EĞİTİM HUKUKU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YALÇIN ÖZDEMİR)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
EMS0005 EĞİTİM ANTROPOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AYŞE SOYLU)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
EGS0009 KARİYER PLANLAMA VE GELİŞTİRME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELA AYŞE KÖKSAL)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. DAVUT KÖĞCE)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - B Şubesi   (Doç. Dr. SEHER MANDACI ŞAHİN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EMS0008 EĞİTİMDE PROGRAM DIŞI ETKİNLİKLER - A Şubesi   (Doç. Dr. GÖKHAN BAŞ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EMZ0008 EĞİTİMDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. DAVUT KÖĞCE)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO2008 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI - A Şubesi   (Doç. Dr. DAVUT KÖĞCE)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMS0003 İLKOKUL MATEMATİK ÖĞRETİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞEVKET AYDIN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMS0007 MATEMATİK ÖĞRETİMİNDE ETKİNLİK GELİŞTİRME - A Şubesi   (Doç. Dr. ARZU AYDOĞAN YENMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMZ2006 ALGORİTMA VE PROGRAMLAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞEVKET AYDIN)

  Uygulama

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
IMO3006 İSTATİSTİK VE OLASILIK II - A Şubesi   (Doç. Dr. SEHER MANDACI ŞAHİN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO3008 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ II - A Şubesi   (Doç. Dr. ARZU AYDOĞAN YENMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO3012 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. ARZU AYDOĞAN YENMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO3012 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - B Şubesi   (Doç. Dr. İLKNUR ÖZPINAR)

  Uygulama

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
IMO4018 İNSAN HAKLARI VE DEMOKRASİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ARZU ŞAHAN)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
IMO4002 MATEMATİK FELSEFESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. İLKNUR ÖZPINAR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - E Şubesi   (Doç. Dr. ARZU AYDOĞAN YENMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - D Şubesi   (Doç. Dr. İLKNUR ÖZPINAR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - I Şubesi   (Prof.Dr. AYHAN DİKİCİ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - G Şubesi   (Doç. Dr. RECEP ÖZKAN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞEVKET AYDIN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - F Şubesi   (Doç. Dr. GÖKHAN BAŞ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - B Şubesi   (Doç. Dr. DAVUT KÖĞCE)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YALÇIN ÖZDEMİR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4006 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI - A Şubesi   (Doç. Dr. SEHER MANDACI ŞAHİN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4008 ALAN ÇALIŞMASI - A Şubesi   (Doç. Dr. İLKNUR ÖZPINAR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4014 ORİGAMİ İLE MATEMATİK ÖĞRETİMİ - A Şubesi   (Doç. Dr. DAVUT KÖĞCE)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
IMO4016 MATEMATİK UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. ARZU AYDOĞAN YENMEZ)

  Uygulama

  

  2020