I. Öğretim

23
Aralık
EGZ0005 TÜRK DİLİ 1 - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YONCA KOÇMAR DEMİRCİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ROZ1001 TEMEL TASARIM I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ROZ1001 TEMEL TASARIM I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ1001 TEMEL TASARIM I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ŞÜKRİYE İNAN ÇALAPKULU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ1003 DESEN I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞEMSİ ALTAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ1003 DESEN I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL ADAR CÖMERT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AHMET ŞAKİR DOKUZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AHMET ŞAKİR DOKUZ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AHMET ŞAKİR DOKUZ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
EGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
EGZ0003 YABANCI DİL 1 - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
EGS0008 İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ARZU ŞAHAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EMS0002 ÇOCUK PSİKOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUAT KILIÇARSLAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EMS0021 SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA VE EĞİTİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NURAY KISA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ROZ2003 ANASANAT ATÖLYE I - B Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
ROZ2005 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE I - B Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EGS0001 BAĞIMLILIK VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDENER ALBAYRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EMS0007 EĞİTİMDE DRAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDENER ALBAYRAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EMZ0007 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. GÖKHAN BAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROS0013 YAZI - A Şubesi   (Öğr.Gör. ŞÜKRİYE İNAN ÇALAPKULU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ2003 ANASANAT ATÖLYE I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞEMSİ ALTAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ2003 ANASANAT ATÖLYE I - B Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ2005 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE I - B Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
ROZ2005 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL ADAR CÖMERT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EGS0008 İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. ARZU ŞAHAN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
23:59
RES2005 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
RES2005 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
RES2005 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEZİH ÖNAL)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
RES2005 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
RES2005 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
RES2005 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
RES3001 ANASANAT ATÖLYE III - A Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RES3011 BİLİMSEL ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞEMSİ ALTAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RES3001 ANASANAT ATÖLYE III - A Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES3001 ANASANAT ATÖLYE III - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL ADAR CÖMERT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES3003 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE III - A Şubesi   (Öğr.Gör. ŞÜKRİYE İNAN ÇALAPKULU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES3003 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE III - B Şubesi   (Öğr.Gör. ŞÜKRİYE İNAN ÇALAPKULU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES3005 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL ADAR CÖMERT)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

I. Öğretim

23
Aralık
RES4001 ANASANAT ATÖLYE V - B Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RES4001 ANASANAT ATÖLYE V - A Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RES4003 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE V - B Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RES4003 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE V - A Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RES4001 ANASANAT ATÖLYE V - B Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES4001 ANASANAT ATÖLYE V - A Şubesi   (Öğr.Gör. HİLMİ EGE SOYLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES4003 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE V - B Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES4003 SEÇMELİ SANAT ATÖLYE V - A Şubesi   (Öğr.Gör. ZÜBEYDE ÖZDAĞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES4005 MÜZE EĞİTİMİ VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. ŞÜKRİYE İNAN ÇALAPKULU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RES4011 OKUL DENEYİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL ADAR CÖMERT)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim