I. Öğretim

23
Aralık
BYT1003 LABORATUVAR TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT1001 GENEL BİYOLOJİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TEOMAN KANKILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BYT1003 LABORATUVAR TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
BYT2001 MOLEKÜLER BİYOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYTEN ÖZTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT2007 HÜCRE VE DOKU BİYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. CEMİL İŞLEK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT2003 GENETİK - A Şubesi   (Prof.Dr. SONGÜL BUDAK DİLER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BYT2005 BİYOKİMYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÖNÜL ŞEYDA SEYDEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BYT2009 HAYVAN YAPI VE FONKSİYONLARI - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA KARATEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BYT2007 HÜCRE VE DOKU BİYOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. CEMİL İŞLEK)

  Laboratuvar

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
BYT3001 MİKROBİYAL BİYOTEKNOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT3005 HAYVAN BİYOTEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TEOMAN KANKILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT3001 MİKROBİYAL BİYOTEKNOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BYT3005 HAYVAN BİYOTEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TEOMAN KANKILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BYT3009 MESLEKİ YABANCI DİL I - A Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
BYT4001 BİYOİNFORMATİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZHAN ŞENOL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT4013 ENZİMOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYTEN ÖZTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BYT4009 BİYOLOJİK MÜCADELE - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZHAN ŞENOL)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
BYT4015 BİTKİ HÜCRE VE DOKU KÜLTÜRÜ - A Şubesi   (Doç. Dr. CEMİL İŞLEK)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Doç. Dr. CEMİL İŞLEK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Doç. Dr. BENGÜ TÜRKYILMAZ ÜNAL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZHAN ŞENOL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. AYTEN ÖZTÜRK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA KARATEPE)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BYT4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Doç. Dr. TEOMAN KANKILIÇ)

  Proje Devam

  

  2019