Öğrenci Danışmanları
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI LİSTESİ

 

DANIŞMAN FORMU

Bölümü

Öğretim Türü

Sınıf

Danışman Öğr. Elemanı

Adı-Soyadı

Oda Numarası

Coğrafya

I. Öğretim

1. Sınıflar

Arş.Gör. Deya KAHVECİOĞLU

225 24 13

Coğrafya

I. Öğretim

2. Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Furkan ŞENER

225 24 10

Coğrafya

I. Öğretim

3. Sınıflar

Doç.Dr. Bekir Necati ALTIN

225 24 08

Coğrafya

I. Öğretim

4. Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Muhammed Zeynel ÖZTÜRK

225 24 14

 

 

 

 

 

Çağdaş Türk Lehçeleri ve

I. Öğretim

1.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Meryem ARSLAN

225 24 29

Çağdaş Türk Lehçeleri ve

I. Öğretim

2.Sınıflar

Arş. Gör. Mesut SÖNMEZ

225 24 20

Çağdaş Türk Lehçeleri ve

I. Öğretim

3.Sınıflar

Arş. Gör. Mesut SÖNMEZ

225 24 20

Çağdaş Türk Lehçeleri ve

I. Öğretim

4.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Fatma ERTÜRK

225 24 24

 

Matematik

I.Öğretim

1.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Filiz ERTEM KAYA

225 40 91

Matematik

I.Öğretim

2.Sınıflar

Doç.Dr.Nurettin IRMAK

225 40 93

Matematik

I.Öğretim

3.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Osman KELEKÇİ

225 21 24

Matematik

I.Öğretim

4.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin KAPLAN

225 40 96

Matematik

I.Öğretim

Uzatmalı Öğrenciler

Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin KAPLAN

225 40 96

 

 

 

 

 

Fizik

I.Öğretim

1.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Ali OLĞAR

225 40 74

Fizik

I.Öğretim

2.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Ayşe SEYHAN SÜRMEGÖZLÜER

225 40 99

Fizik

I.Öğretim

3.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Selva BÜYÜKAKKAŞ

225 40 78

Fizik

I.Öğretim

4.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Vakkas BOZKURT

225 42 09

Fizik

I.Öğretim

Uzatmalı Öğrenciler

Dr.Öğr.Üyesi Filiz KELEŞ

225 40 91

 

 

 

 

 

Türk Dili ve Edebiyatı

I. Öğretim

1.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Serpil SOYDAN

225 2143

Türk Dili ve Edebiyatı

I. Öğretim

2.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Nevin METE

225 2131

Türk Dili ve Edebiyatı

I. Öğretim

3.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Erdinç DEMİRAY

225 2127

Türk Dili ve Edebiyatı

I. Öğretim

4.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Elçin YILMAZKAYA

225 2115

Türk Dili ve Edebiyatı

II. Öğretim

1.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Sibel BULUT

225 2121

Türk Dili ve Edebiyatı

II. Öğretim

2.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Keziban PAKSOY

225 2138

Türk Dili ve Edebiyatı

II. Öğretim

3.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Ramis KARABULUT

225 2141

Türk Dili ve Edebiyatı

II. Öğretim

4.Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BÜYÜKAKKAŞ

225 2137

Türk Dili ve Edebiyatı

 

Uzatmalı Öğrenciler

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BÜYÜKAKKAŞ

225 2137

 

 

 

 

 

 

Sanat Tarihi

I.Öğretim

1.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Huriye ALTUNER

225 21 72

Sanat Tarihi

I.Öğretim

2.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Sibel YILDIZ KISACIK

225 21 80

Sanat Tarihi

I.Öğretim

3.Sınıflar

Doç.Dr.Mehmet EKİZ

225 21 76

Sanat Tarihi

I.Öğretim

4.Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Sibel YILDIZ KISACIK

225 21 80

Sanat Tarihi

 

Uzatmalı Öğrenciler

Dr.Öğr.Üyesi Huriye ALTUNER

225 21 72

 

 

 

 

 

Tarih

I. Öğretim

1. Sınıflar

Doç. Dr. Mehmet KAYA

225 21 08

Tarih

I. Öğretim

2. Sınıflar

Arş. Gör. Dr. Ahmet Selim BAYSAL

225 21 04

Tarih

I. Öğretim

3. Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Gülin ÖZTÜRK

225 20 90

Tarih

I. Öğretim

4. Sınıflar

Doç. Dr. Nevzat TOPAL

225 20 92

Tarih

II. Öğretim

1. Sınıflar

Doç. Dr. Mehmet KAYA

225 21 08

Tarih

II. Öğretim

2. Sınıflar

Arş. Gör. Dr. Ahmet Selim BAYSAL

225 21 04

Tarih

II. Öğretim

3. Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Gülin ÖZTÜRK

225 20 90

Tarih

II. Öğretim

4. Sınıflar

Doç. Dr. Nevzat TOPAL

225 20 92

Tarih

I./II. Öğretim

Uzatmalı Öğrenciler

Doç. Dr. Nevzat TOPAL

225 20 92

 

 

 

 

 

Biyoloji

I.Öğretim

1. Sınıflar

Araş.Gör.Nehir NEBİOĞLU

225 40 34

Biyoloji

I.Öğretim

2. Sınıflar

Araş.Gör.Nehir NEBİOĞLU

225 40 34

Biyoloji

I.Öğretim

3. Sınıflar

Araş.Gör.Nehir NEBİOĞLU

225 40 34

Biyoloji

I.Öğretim

4. Sınıflar

Araş.Gör.Nehir NEBİOĞLU

225 40 34

 

 

 

 

 

Biyoteknoloji

I.Öğretim

1. Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Özhan ŞENOL

225 40 69

Biyoteknoloji

I.Öğretim

2. Sınıflar

Doç. Dr. Cemil İŞLEK

225 40 57

Biyoteknoloji

I.Öğretim

3. Sınıflar

Doç. Dr. Teoman KANKILIÇ

225 40 56

 

 

 

 

 

Kimya

I.Öğretim

1. Sınıflar

Doç.Dr.ErsenTURAÇ

225 40 51

Kimya

I.Öğretim

2. Sınıflar

 

 

Kimya

I.Öğretim

3. Sınıflar

Dr.Öğr.Üyesi Ali İhsan PEKACAR

225 40 39

Kimya

I.Öğretim

4. Sınıflar

Doç.Dr.Yavuz SÜRME

225 40 48

 

Sosyoloji

I. Öğretim

1. Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Özlem AKAY DİNÇ

225 20 99

Sosyoloji

I. Öğretim

2. Sınıflar

Doç. Dr. Bülent KARA

225 21 63

Sosyoloji

I. Öğretim

3. Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Ercan GEÇGİN

225 24 12

Sosyoloji

I. Öğretim

4. Sınıflar

Dr. Öğr. Üyesi Bahadır NUROL

225 24 11

Sosyoloji

I. Öğretim

Uzatmalı

Prof. Dr. Yücel CAN

225 21 64



Son Güncelleme Tarihi:30.01.2019