I. Öğretim

23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. NEDİM BAKIRCI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - M Şubesi   (Prof.Dr. HATİCE İÇEL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Prof.Dr. FARUK ÇOLAK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. ZİYA AVŞAR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Prof.Dr. BEKİR ÇINAR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - O Şubesi   (Doç. Dr. RAMİS KARABULUT)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELÇİN YILMAZKAYA)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERPİL SOYDAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SADİ HINCAL NAKİBOĞLU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - N Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEVİN METE)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEZİBAN PAKSOY)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NAMIK ASLAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ERDİNÇ DEMİRAY)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AHMET BÜYÜKAKKAŞ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GENÇ OSMAN GEÇER)

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. NEDİM BAKIRCI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - M Şubesi   (Prof.Dr. HATİCE İÇEL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Prof.Dr. FARUK ÇOLAK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. ZİYA AVŞAR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Prof.Dr. BEKİR ÇINAR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ELÇİN YILMAZKAYA)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERPİL SOYDAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SADİ HINCAL NAKİBOĞLU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - N Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NEVİN METE)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NAMIK ASLAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ERDİNÇ DEMİRAY)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AHMET BÜYÜKAKKAŞ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GENÇ OSMAN GEÇER)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TDE4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019