Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü ve Beraberindeki Heyet, Rektörümüzü Ziyaret Etti

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Fatih Uşan ile Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ve öğretim üyesi Doç. Dr. Ali İhsan Akgün Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan’ın da bulunduğu ziyarette; Prof. Dr. Metin Doğan, Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ve Doç. Dr. Ali İhsan Akgün, Prof. Dr. Muhsin Kar’ı Rektörlük görevinden dolayı tebrik ederek, görevinin kendisi ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Prof. Dr. Metin Doğan ve beraberindekilere üniversitemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgilerin verildiği ziyarette ayrıca Prof. Dr. Muhsin Kar, yapımı devam eden Tıp Fakültesi Morfoloji binasının detayları ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Görüşme, karşılıklı iyi dileklerin iletilmesi ve Prof. Dr. Metin Doğan’ın Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’a Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesine ait anı tabağını hediye etmesinin ardından sona erdi.