Niğde Belediyesinin Katkılarıyla, Üniversitemizde Çorba İkramı Devam Ediyor

Üniversitemizde, final sınavlarına hazırlanan öğrencilere Niğde Belediyesinin katkılarıyla çorba ikramı etkinliği devam ediyor.

Uzun saatler boyunca yoğun bir tempo ile sınavlara hazırlanan öğrencileremize destek olmak amacıyla yapılan çorba ikramı, Sabiha Şahenk Kütüphanesi önünde 1-10 Ocak tarihleri arasında her akşam 18.00-19-00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr.  İlyas Gökhan ve Prof. Dr.  Cahit Tağı Çelik de etkinliğe katılım sağlayarak öğrenciler ile bir arada bulundu.

Çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği çorba ikramı programı ile ilgili bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, öğrenci odaklı çalışmalar yapmaya devam edeceklerini belirterek, geleceğin güvencesi gençlerimize yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Rektör Kar açıklamasında ayrıca, desteklerinden dolayı Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’a da teşekkürlerini sundu.

Öğrencilerin beğenisini toplayan etkinlikte; AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ve AK Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Emrah Özdemir çorba kazanlarının başına geçerek öğrencilere çorba ikramında bulundu.

Final  haftası boyunca devam edecek çorba ikramından dolayı memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler ise, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan ve Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’a  kendilerine gösterdikleri ilgi ve alaka ile öğrenci yanlısı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.