Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğinden Rektörümüze Ziyaret

Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil ve beraberindeki heyet, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete; Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil, Denetleme Kurulu Üyesi Bekir Şentürk ve emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Şentürk katıldı.

Üniversitenin başarılarını yakından takip ettiklerini dile getiren Başkan Âlim Yeşil; Üniversite bünyesinde açılan yaz okulunun hem Üniversite hem de Niğde için büyük bir kazanım olduğunun altını çizdi ve programın açılmasına destek olan herkese ayrıca teşekkür etti.

Ziyaret kapsamında ayrıca, Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil misafirperverliklerinden dolayı Rektör Kar’a teşekkürlerini ve başarı dileklerini sunarak anı tabağı takdim etti.

Prof. Dr. Muhsin Kar ise, Niğde'nin öğrenci kenti olarak öne çıkabilmesi ve öğrenci memnuniyetinin artırılması yönünde yapılacak olan öneri ve işbirliklerine her zaman açık olduklarını ifade ederek, ziyaret ve iyi dileklerinden dolayı Niğde Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Âlim Yeşil ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Görüşme, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.