Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Haberler

Uluslararası Öğrencilerimiz İftar Programında Buluştu

Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından düzenlenen iftar programında, Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan, uluslararası öğretim üyelerimiz ve üniversitemizde eğitimlerine devam etmekte olan uluslararası öğrencilerimiz ile Merkez Yerleşke Yemekhanesinde bir araya geldi.

Bitki Islahçıları Günü Kutlandı

Üniversitemiz Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi ev sahipliğinde Bitki Islahçıları Alt Birliği (BİSAB) ve Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) ile birlikte “11 Mayıs Bitki Islahçıları Günü” kutlama programı düzenlendi.

Üniversitemizde Patent Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Niğde Teknopark) gerçekleştirilen “Patent Bilgilendirme Toplantısına, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Cahit Tağı Çelik, Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Rifat Battaloğlu, Kamu-Üniversite-Sanayi İş Birliği (KÜSİ) İl Temsilcisi Prof. Dr.

Bir Gençlik Dirilmeyi Bekliyor Projesinin Kapanışı Yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje Koordinasyon Genel Müdürlüğü 2018-I Özel Çağrı kapsamında desteklenen, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Bir Gençlik Dirilmeyi Bekliyor Kültür ve Sanat Projesinin kapanış programı yapıldı.

Üniversitemiz Sporcularından Bir Başarı Daha

25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Bartın Üniversitesinde düzenlenen Üniversiteler Güreş Türkiye Şampiyonasına A Klasmanda ( Süper lig) mücadele eden Üniversitemiz, Öğretim Görevlisi Kamil Cesur