I. Öğretim

23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

23
Aralık
UTL4047 SERMAYE PİYASASI VE MENKUL DEĞERLER ANALİZİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZKAN HAYKIR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
UTL4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARZUM BÜYÜKKEKLİK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
UTL4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEREM GÖKTEN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
UTL4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BUKET ÖZOĞLU)

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim