I. Öğretim

23
Aralık
MZK1003 MÜZİK KÜLTÜRÜ - A Şubesi   (Öğr.Gör. EZGİ TEKİN ARICI)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK1001 SOLFEJ VE NAZARİYAT I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FULYA SOYLU BAĞÇECİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MZK1007 PİYANO I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FULYA SOYLU BAĞÇECİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MZK1007 PİYANO I - B Şubesi   (Prof.Dr. FEYZAN VURAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜVENÇ AKGÜL)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜVENÇ AKGÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EDA GÖZÜYEŞİL)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. GÜVENÇ AKGÜL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EDA GÖZÜYEŞİL)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
MZK2007 OSMANLICA I - A Şubesi   (Prof.Dr. FEYZAN VURAL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK2013 TÜRK HALK BİLİMİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EZGİ TEKİN ARICI)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK2001 SOLFEJ VE NAZARİYAT III - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ARSLANBOĞA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MZK2003 MAKAM TEORİSİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN KOYUNCU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MZK2017 BİLGİSAYARLA NOTA YAZIMI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ARSLANBOĞA)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MZK3001 TÜRK MÜZİĞİNDE FORM BİLGİSİ VE ÇÖZÜMLEME I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELÇUK TİMUR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK3005 FOLKLOR VE ETNOGRAFYA - A Şubesi   (Öğr.Gör. EZGİ TEKİN ARICI)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK3007 ÇALGI BİLİMİ (ORGANOLOJİ) - A Şubesi   (Prof.Dr. FEYZAN VURAL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK3017 OSMANLICA III - A Şubesi   (Prof.Dr. FEYZAN VURAL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK3003 ARMONİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. SERKAN ERCAN BAĞÇECİ)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MZK4001 MÜZİK VE KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. EZGİ TEKİN ARICI)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK4005 MÜZİK SOSYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ARSLANBOĞA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK4007 MÜZİK ESERLERİNİN ELEŞTİRİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ARSLANBOĞA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK4013 SANAT VE SOSYOLOJİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EZGİ TEKİN ARICI)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MZK4019 KORO I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALPAY ÜNSAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MZK4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. EZGİ TEKİN ARICI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MZK4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ARSLANBOĞA)

  Proje Devam

  

  2019