I. Öğretim

23
Aralık
EEM1009 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM1009 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM1001 MATEMATİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM1005 GENEL KİMYA - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DEMET ÖZKIR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM1003 FİZİK I - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
EEM1003 FİZİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
EEM1009 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM1009 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM1003 FİZİK I - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Proje

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM2011 ELEKTRİK ÖLÇME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Proje

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
EEM3003 GÜÇ ELEKTRONİĞİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3003 GÜÇ ELEKTRONİĞİ - B Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3015 AYDINLATMA PROJESİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3015 AYDINLATMA PROJESİ - B Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3005 ELEKTROMANYETİK DALGALAR - B Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3005 ELEKTROMANYETİK DALGALAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ADNAN GÖRÜR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Laboratuvar

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
EEM3003 GÜÇ ELEKTRONİĞİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3003 GÜÇ ELEKTRONİĞİ - B Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3015 AYDINLATMA PROJESİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3015 AYDINLATMA PROJESİ - B Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM3005 ELEKTROMANYETİK DALGALAR - B Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3005 ELEKTROMANYETİK DALGALAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ADNAN GÖRÜR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
EEM3007 ELEKTRONİK LABORATUVARI I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Laboratuvar

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
EEM4003 OTOMATİK KONTROL - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4011 ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK - B Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4015 ELEKTRİK MAKİNELERİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4021 YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4035 ELEKTRİK MAKİNELERİ LABORATUVARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4031 GÜÇ ELEKTRONİĞİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi REMZİ İNAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4033 ENERJİ SİSTEMLERİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4035 ELEKTRİK MAKİNELERİ LABORATUVARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4041 ANALOG HABERLEŞME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YASİN KABALCI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4043 MİKRODALGA LABORATUVARI - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
EEM4003 OTOMATİK KONTROL - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4011 ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK - B Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4021 YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4035 ELEKTRİK MAKİNELERİ LABORATUVARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EEM4031 GÜÇ ELEKTRONİĞİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi REMZİ İNAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4033 ENERJİ SİSTEMLERİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4035 ELEKTRİK MAKİNELERİ LABORATUVARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4041 ANALOG HABERLEŞME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YASİN KABALCI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4043 MİKRODALGA LABORATUVARI - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ADNAN GÖRÜR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YASİN KABALCI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
EEM4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Proje Devam

  

  2019