I. Öğretim

5
Temmuz
EEM1012 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. SERKAN KADER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1002 MATEMATİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1002 MATEMATİK II - C Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1004 FİZİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Temmuz
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

5
Temmuz
EEM1012 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Temmuz
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

3
Temmuz
EEM2004 ELEKTROMANYETİK ALANLAR - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM2014 MESLEKİ YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM2002 MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM2002 MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2010 LOJİK DEVRE LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2010 LOJİK DEVRE LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2012 DEVRE TEORİSİ LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ENGİN CEMAL MENGÜÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2012 DEVRE TEORİSİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ENGİN CEMAL MENGÜÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

3
Temmuz
EEM2004 ELEKTROMANYETİK ALANLAR - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM2014 MESLEKİ YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM2002 MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM2002 MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2010 LOJİK DEVRE LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2010 LOJİK DEVRE LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2012 DEVRE TEORİSİ LABORATUVARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ENGİN CEMAL MENGÜÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM2012 DEVRE TEORİSİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ENGİN CEMAL MENGÜÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


I. Öğretim

3
Temmuz
EEM3008 ENERJİ ÜRETİMİ VE İLETİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. SAFFET AYASUN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Temmuz
EEM3008 ENERJİ ÜRETİMİ VE İLETİMİ - B Şubesi   (Prof.Dr. SAFFET AYASUN)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM3038 FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Doç. Dr. ATTİLA DÖL)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM3014 MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3012 TESİS ORGANİZASYONU - A Şubesi   (Prof.Dr. HASAN BÜLBÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3012 TESİS ORGANİZASYONU - B Şubesi   (Prof.Dr. HASAN BÜLBÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3024 ÇEVRE VE ENERJİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZNUR BEGÜM GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3024 ÇEVRE VE ENERJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZNUR BEGÜM GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3026 HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3028 YAŞAM BOYU SPOR - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3030 DOĞAL AFETLER VE AFET EĞİTİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3046 AKADEMİK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3048 ACADEMIC WRITING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3050 İLETİŞİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİMGE DENİZ DEMİREL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3054 SANAT TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENEKŞE SAKARYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3070 BİLİM TARİHİ VE FELSEFESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3086 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3096 GİRİŞİMCİLİK - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

3
Temmuz
EEM3008 ENERJİ ÜRETİMİ VE İLETİMİ - A Şubesi   (Prof.Dr. SAFFET AYASUN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Temmuz
EEM3008 ENERJİ ÜRETİMİ VE İLETİMİ - B Şubesi   (Prof.Dr. SAFFET AYASUN)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM3038 FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Doç. Dr. ATTİLA DÖL)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM3014 MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3012 TESİS ORGANİZASYONU - A Şubesi   (Prof.Dr. HASAN BÜLBÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3012 TESİS ORGANİZASYONU - B Şubesi   (Prof.Dr. HASAN BÜLBÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3024 ÇEVRE VE ENERJİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZNUR BEGÜM GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3024 ÇEVRE VE ENERJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZNUR BEGÜM GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3026 HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3028 YAŞAM BOYU SPOR - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3030 DOĞAL AFETLER VE AFET EĞİTİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3046 AKADEMİK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3048 ACADEMIC WRITING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3050 İLETİŞİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİMGE DENİZ DEMİREL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3054 SANAT TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENEKŞE SAKARYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3070 BİLİM TARİHİ VE FELSEFESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3086 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM3096 GİRİŞİMCİLİK - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


I. Öğretim

3
Temmuz
EEM4028 MİKRODENETLEYİCİLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM4006 PROGRAMLANABİLİR LOJİK DENETLEYİCİLER - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM4048 TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM4034 ELEKTRİK MAKİNELERİ LABORATUVARI II - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4008 TÜMLEŞİK DEVRE TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4010 GÖMÜLÜ SİSTEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4012 GÖRÜNTÜ İŞLEME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4016 ELEKTRİK TESİS PROJESİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4020 TERMODİNAMİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖMER GENÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4022 KODLAMA TEORİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. YASİN KABALCI)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4030 ANTENLER VE PROPAGASYON - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4032 VLSI TASARIM LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4036 BİYOMEDİKAL LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4042 SAYISAL HABERLEŞME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4044 MİKROİŞLEMCİLER LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4046 ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

3
Temmuz
EEM4028 MİKRODENETLEYİCİLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM4006 PROGRAMLANABİLİR LOJİK DENETLEYİCİLER - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Genel Sınav

  

  2020


4
Temmuz
EEM4048 TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
EEM4034 ELEKTRİK MAKİNELERİ LABORATUVARI II - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. MURAT BARUT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Doç. Dr. YASİN KABALCI)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR SAMİ TEZEKİCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRAH ZERDALİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ŞAHİN SÖNMEZ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ADNAN GÖRÜR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4008 TÜMLEŞİK DEVRE TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4010 GÖMÜLÜ SİSTEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4012 GÖRÜNTÜ İŞLEME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4016 ELEKTRİK TESİS PROJESİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM YÜCEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4020 TERMODİNAMİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖMER GENÇ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4022 KODLAMA TEORİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. YASİN KABALCI)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4030 ANTENLER VE PROPAGASYON - A Şubesi   (Doç. Dr. YASEMİN ALTUNCU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4032 VLSI TASARIM LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4036 BİYOMEDİKAL LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SALİM ÇINAR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4042 SAYISAL HABERLEŞME LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
EEM4044 MİKROİŞLEMCİLER LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT PEKER)

  Genel Sınav

  

  2020