I. Öğretim

5
Temmuz
MAK1012 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. SERKAN KADER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1002 MATEMATİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1002 MATEMATİK II - C Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1004 FİZİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1010 STATİK - A Şubesi   (Prof.Dr. YUSUF CUNEDİOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Temmuz
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

5
Temmuz
MAK1012 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK1010 STATİK - A Şubesi   (Prof.Dr. YUSUF CUNEDİOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Temmuz
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Temmuz
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

5
Temmuz
MAK2010 TERMODİNAMİK - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
MAK2010 TERMODİNAMİK - B Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
MAK2012 İŞ GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2004 SAYISAL YÖNTEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2004 SAYISAL YÖNTEMLER - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2006 İMALAT USULLERİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2006 İMALAT USULLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

5
Temmuz
MAK2010 TERMODİNAMİK - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


5
Temmuz
MAK2012 İŞ GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2004 SAYISAL YÖNTEMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2004 SAYISAL YÖNTEMLER - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2006 İMALAT USULLERİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK2006 İMALAT USULLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


I. Öğretim

6
Temmuz
MAK3004 MAKİNE ELEMANLARI II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3004 MAKİNE ELEMANLARI II - A Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN TOROS)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3006 MAKİNA DİNAMİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3006 MAKİNA DİNAMİĞİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3010 MAKİNE MÜHENDİSLİĞİNDE ÖLÇME VE İSTATİSTİK - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3010 MAKİNE MÜHENDİSLİĞİNDE ÖLÇME VE İSTATİSTİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3016 HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3018 YAŞAM BOYU SPOR - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3020 DOĞAL AFETLER VE AFET EĞİTİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3036 AKADEMİK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3040 SANAT TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENEKŞE SAKARYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3056 BİLİM TARİHİ VE FELSEFESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3072 ACADEMIC WRITING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3074 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3076 İLETİŞİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİMGE DENİZ DEMİREL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3086 GİRİŞİMCİLİK - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

6
Temmuz
MAK3004 MAKİNE ELEMANLARI II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3004 MAKİNE ELEMANLARI II - A Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN TOROS)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3006 MAKİNA DİNAMİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3006 MAKİNA DİNAMİĞİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3010 MAKİNE MÜHENDİSLİĞİNDE ÖLÇME VE İSTATİSTİK - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3010 MAKİNE MÜHENDİSLİĞİNDE ÖLÇME VE İSTATİSTİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3016 HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3018 YAŞAM BOYU SPOR - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3020 DOĞAL AFETLER VE AFET EĞİTİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3036 AKADEMİK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3040 SANAT TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENEKŞE SAKARYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3056 BİLİM TARİHİ VE FELSEFESİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3072 ACADEMIC WRITING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3074 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3076 İLETİŞİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİMGE DENİZ DEMİREL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK3086 GİRİŞİMCİLİK - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


I. Öğretim

5
Temmuz
MAK4094 TERMODİNAMİK LABORATUVARI - A Şubesi   (Doç. Dr. SELAHATTİN ÇELİK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. YAHYA ERKAN AKANSU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. YÜKSEL KAPLAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Prof.Dr. YUSUF CUNEDİOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN TOROS)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Doç. Dr. SELAHATTİN ÇELİK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - N Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4014 GÜNEŞ ENERJİSİ VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. RECEP ZAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4022 ISIL SİSTEM MODELLEME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4024 ISIL ÇEVRE SİSTEMLERİ TASARIMI - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4026 ISI DEĞİŞTİRİCİSİ TASARIMI - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4028 ATIK ISI GERİ KAZANIMI - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4030 AERODİNAMİK TASARIM - A Şubesi   (Prof.Dr. YAHYA ERKAN AKANSU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4040 TAŞIMA TEKNİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4042 MEKANİK TİTREŞİMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4044 SONLU ELEMANLAR METODU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4046 KOMPOZİT MALZEMELER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4048 TAHRİBATSIZ MALZEME MUAYENESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4060 ENDÜSTRİYEL OTOMASYON - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4064 ÖZEL İMALAT YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN TOROS)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4066 GÜÇ AKTARMA MEKANİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4074 EKSERJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4076 GAZ TURBİNLERİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4078 AKIŞKANLAR MEKANİĞİNDE YAZILIM UYGULAMALARI - A Şubesi   (Prof.Dr. YAHYA ERKAN AKANSU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4080 YAKIT PİLİ TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. SELAHATTİN ÇELİK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4082 HAVA KİRLİLİĞİ KONTROLÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4084 RÜZGAR ENERJİSİ VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4086 İKLİMLENDİRME - A Şubesi   (Prof.Dr. YÜKSEL KAPLAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4088 CNC PROGRAMLAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4090 ÜRÜN KALİTE PLANLAMASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4092 KESTİRİMCİ BAKIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4096 MEKANİK VE MAKİNE DİNAMİĞİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ağustos
MAK4050 TAKIM TEZGAHLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


II. Öğretim

6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. YAHYA ERKAN AKANSU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. YÜKSEL KAPLAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Prof.Dr. YUSUF CUNEDİOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Doç. Dr. MAHMUT ALKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN TOROS)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Doç. Dr. SELAHATTİN ÇELİK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Doç. Dr. BORA TİMURKUTLUK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - M Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4000 BİTİRME TEZİ - N Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4008 YAKIT HÜCRELERİ VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. BORA TİMURKUTLUK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4014 GÜNEŞ ENERJİSİ VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Doç. Dr. RECEP ZAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4022 ISIL SİSTEM MODELLEME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4024 ISIL ÇEVRE SİSTEMLERİ TASARIMI - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4026 ISI DEĞİŞTİRİCİSİ TASARIMI - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA BAYRAK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4028 ATIK ISI GERİ KAZANIMI - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4030 AERODİNAMİK TASARIM - A Şubesi   (Prof.Dr. YAHYA ERKAN AKANSU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4040 TAŞIMA TEKNİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4042 MEKANİK TİTREŞİMLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4044 SONLU ELEMANLAR METODU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4046 KOMPOZİT MALZEMELER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4048 TAHRİBATSIZ MALZEME MUAYENESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4060 ENDÜSTRİYEL OTOMASYON - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4064 ÖZEL İMALAT YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. SERKAN TOROS)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4066 GÜÇ AKTARMA MEKANİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4074 EKSERJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4076 GAZ TURBİNLERİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4078 AKIŞKANLAR MEKANİĞİNDE YAZILIM UYGULAMALARI - A Şubesi   (Prof.Dr. YAHYA ERKAN AKANSU)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4080 YAKIT PİLİ TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. SELAHATTİN ÇELİK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4082 HAVA KİRLİLİĞİ KONTROLÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FUAT KAYA)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4084 RÜZGAR ENERJİSİ VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Prof.Dr. MURAT GÖKÇEK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4086 İKLİMLENDİRME - A Şubesi   (Prof.Dr. YÜKSEL KAPLAN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4088 CNC PROGRAMLAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4090 ÜRÜN KALİTE PLANLAMASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4092 KESTİRİMCİ BAKIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MENDERES KALKAT)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4094 TERMODİNAMİK LABORATUVARI - A Şubesi   (Doç. Dr. SELAHATTİN ÇELİK)

  Genel Sınav

  

  2020


6
Temmuz
MAK4096 MEKANİK VE MAKİNE DİNAMİĞİ LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF ŞAHİN)

  Genel Sınav

  

  2020