I. Öğretim

24
Ağustos
08:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - TD1 Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1001 MESLEKİ YAZIŞMALAR - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM SÜLÜKİ)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1003 KLAVYE TEKNİKLERİ - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
YDL1013 YABANCI DİL I - TD1 Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


II. Öğretim

24
Ağustos
08:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - TD1 Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1001 MESLEKİ YAZIŞMALAR - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM SÜLÜKİ)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1003 KLAVYE TEKNİKLERİ - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1006 TİCARİ MATEMATİK - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. NURTEN ÇAKIROĞLU)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1009 İŞLETME I - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO1010 İŞLETME II - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
YDL1013 YABANCI DİL I - TD1 Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
YDL1014 YABANCI DİL II - TD1 Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


I. Öğretim

24
Ağustos
08:00
BRO2001 BÜRO YÖNETİMİ - TD Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2002 YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM SÜLÜKİ)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2003 ETKİLİ VE GÜZEL KONUŞMA - TD Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2004 HALKLA İLİŞKİLER - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ İLKER TEKİNARSLAN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2005 MUHASEBE - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2006 BİLGİSAYAR MUHASEBE YAZILIMLARI - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2008 KAMU ÖZEL KESİM YAPISI - TD1 Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ESRA ÇELEBİ ZENGİN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2013 SEKTÖR UYGULAMALARI I - TD Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2021 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2023 İŞLETME YÖNETİMİ I - TD Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2023 İŞLETME YÖNETİMİ I - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


II. Öğretim

24
Ağustos
08:00
BRO2001 BÜRO YÖNETİMİ - TD Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2001 BÜRO YÖNETİMİ - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2002 YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. İBRAHİM SÜLÜKİ)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2005 MUHASEBE - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2006 BİLGİSAYAR MUHASEBE YAZILIMLARI - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. AYTEKİN KAYA)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2008 KAMU ÖZEL KESİM YAPISI - TD1 Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ESRA ÇELEBİ ZENGİN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2021 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ - TD Şubesi   ()

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2021 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2022 İŞLETME YÖNETİMİ II - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020


24
Ağustos
08:00
BRO2023 İŞLETME YÖNETİMİ I - TD1 Şubesi   (Öğr.Gör. DENİZ YILDIZ YALÇIN)

  Tek Ders Sınavı

  

  2020