I. Öğretim

23
Aralık
RTP1009 TEMEL İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RTP1003 TEMEL KAMERA - A Şubesi   (Öğr.Gör. OLCAY OĞUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP1007 HABER TOPLAMA VE YAZMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP1013 TEMEL FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
RTP1009 TEMEL İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RTP1003 TEMEL KAMERA - A Şubesi   (Öğr.Gör. OLCAY OĞUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP1007 HABER TOPLAMA VE YAZMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP1013 TEMEL FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
RTP2001 RADYO PROGRAMCILIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RTP2003 TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2009 ÇEKİM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. OLCAY OĞUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2023 BELGESEL FİLM - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2025 GÜZEL KONUŞMA VE SUNUCULUK - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2031 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2031 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - C Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2031 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2039 STÜDYO TEKNİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. OLCAY OĞUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2047 SİNEMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2001 RADYO PROGRAMCILIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
RTP2005 TELEVİZYON DRAMASI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Proje

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
RTP2001 RADYO PROGRAMCILIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
RTP2003 TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2009 ÇEKİM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. OLCAY OĞUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2023 BELGESEL FİLM - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2025 GÜZEL KONUŞMA VE SUNUCULUK - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2031 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2031 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - C Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2031 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA DEMİRCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2039 STÜDYO TEKNİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. OLCAY OĞUZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2047 SİNEMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEMDUH YAĞMUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
RTP2001 RADYO PROGRAMCILIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
RTP2005 TELEVİZYON DRAMASI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA OĞUZ YEĞİN)

  Proje

  

  2019