I. Öğretim

20
Ocak
RTT1003 FİLM VE TELEVİZYONDA TEMEL KAVRAMLAR I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
YDL1014 YABANCI DİL II - ES Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HALİT ÜRÜNDÜ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL AYDEMİR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT1006 HABERLEŞME SİSTEMLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. EŞREF ERDOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT1007 GENEL VE TEKNİK İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT1008 RADYO TELEVİZYONDA HABER VE SUNUM TEKNİKLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT1009 TEMEL ELEKTRONİK - ES Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TAMER GÜZEL)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT1009 TEMEL ELEKTRONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TAMER GÜZEL)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT1001 RADYO TELEVİZYON PROGRAM TÜRLERİ VE TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT1005 MATEMATİK - ES Şubesi   (Öğr.Gör. DAVUT YILDIRIM)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT1005 MATEMATİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. DAVUT YILDIRIM)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
RTT1003 FİLM VE TELEVİZYONDA TEMEL KAVRAMLAR I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL AYDEMİR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT1007 GENEL VE TEKNİK İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT1009 TEMEL ELEKTRONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TAMER GÜZEL)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT1001 RADYO TELEVİZYON PROGRAM TÜRLERİ VE TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT1005 MATEMATİK - ES Şubesi   (Öğr.Gör. DAVUT YILDIRIM)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT1005 MATEMATİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. DAVUT YILDIRIM)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

20
Ocak
RTT2001 TELEVİZYONDA PROGRAM YAPIM TEKNİKLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
RTT2001 TELEVİZYONDA PROGRAM YAPIM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
RTT2016 FOTOĞRAFÇILIK - ES Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT2022 YENİ İLETİŞIM TEKNOLOJİLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT2025 RADYO TELEVİZYONDA STÜDYO VE YAYIN TEKNİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT2025 RADYO TELEVİZYONDA STÜDYO VE YAYIN TEKNİĞİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2011 TELEVİZYONDA ESTETİK VE DEKOR TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2011 TELEVİZYONDA ESTETİK VE DEKOR TASARIMI - ES Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2019 KISA FİLM YAPIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT2012 GÖRÜNTÜ OKUMA VE İŞLEME TEKNİKLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT2015 GÖRÜNTÜ EFEKT SİSTEMLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT2015 GÖRÜNTÜ EFEKT SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT2024 MESLEK ETİĞİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT2027 BİLGİSAYARLI KURGU UYGULAMALARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT2029 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
RTT2001 TELEVİZYONDA PROGRAM YAPIM TEKNİKLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
RTT2001 TELEVİZYONDA PROGRAM YAPIM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
RTT2025 RADYO TELEVİZYONDA STÜDYO VE YAYIN TEKNİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2011 TELEVİZYONDA ESTETİK VE DEKOR TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2011 TELEVİZYONDA ESTETİK VE DEKOR TASARIMI - ES Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2019 KISA FİLM YAPIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
RTT2019 KISA FİLM YAPIMI - ES Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT2012 GÖRÜNTÜ OKUMA VE İŞLEME TEKNİKLERİ - ES Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
RTT2015 GÖRÜNTÜ EFEKT SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERDEM ÇİLTAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT2027 BİLGİSAYARLI KURGU UYGULAMALARI I - ES Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT2027 BİLGİSAYARLI KURGU UYGULAMALARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MELEK ATALAY)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
RTT2029 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLSÜM GÖKTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020