I. Öğretim

23
Aralık
CGE1009 ÇOCUK VE OYUN - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA NUR DEMİRTAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE1007 EĞİTİMDE ARAÇ GEREÇ GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
CGE1009 ÇOCUK VE OYUN - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA NUR DEMİRTAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE1007 EĞİTİMDE ARAÇ GEREÇ GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
CGE2001 ÇOCUK PSIKOLOJISI VE RUH SAGLIGI - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2003 ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA NUR DEMİRTAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2005 ÇOCUKLA İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2015 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2023 OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2007 ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLAR VE EĞİTİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2009 OKUL ONCESI EGITIM KURUMLARINDA UYGULAMA I - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2009 OKUL ONCESI EGITIM KURUMLARINDA UYGULAMA I - B Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2009 OKUL ONCESI EGITIM KURUMLARINDA UYGULAMA I - C Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA NUR DEMİRTAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2017 SANAT ETKİNLİKLERİNİ İZLEME - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
CGE2001 ÇOCUK PSIKOLOJISI VE RUH SAGLIGI - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2003 ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA NUR DEMİRTAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2005 ÇOCUKLA İLETİŞİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2015 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2023 OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
CGE2007 ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLAR VE EĞİTİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2009 OKUL ONCESI EGITIM KURUMLARINDA UYGULAMA I - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2009 OKUL ONCESI EGITIM KURUMLARINDA UYGULAMA I - B Şubesi   (Öğr.Gör. NİHAL AKALIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2009 OKUL ONCESI EGITIM KURUMLARINDA UYGULAMA I - C Şubesi   (Öğr.Gör. ESRA NUR DEMİRTAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
CGE2017 SANAT ETKİNLİKLERİNİ İZLEME - A Şubesi   (Öğr.Gör. KEMAL AKAY)

  Uygulama

  

  2019