I. Öğretim

23
Aralık
YAB1003 TIBBİ TERMİNOLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB1009 TEMEL GERANTOLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB1001 YAŞLI BAKIM İLKE VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. NESİBE SULTAN ÇINAROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. FUNDA AKSOY AKGÜL)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. FUNDA AKSOY AKGÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. FUNDA AKSOY AKGÜL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
YAB1003 TIBBİ TERMİNOLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB1009 TEMEL GERANTOLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB1001 YAŞLI BAKIM İLKE VE UYGULAMALARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. NESİBE SULTAN ÇINAROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. FUNDA AKSOY AKGÜL)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. FUNDA AKSOY AKGÜL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. FUNDA AKSOY AKGÜL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
YAB2003 AKUT VE KRONİK HASTALIK BİLGİSİ VE ACİLLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB2011 SAĞLIK SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NESİBE SULTAN ÇINAROĞLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB2017 İŞCİ SAĞLIGI VE İŞ GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB2003 AKUT VE KRONİK HASTALIK BİLGİSİ VE ACİLLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
YAB2005 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ VE YAŞLI JİMNASTİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
YAB2007 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÖNÜL ŞEYDA SEYDEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
YAB2003 AKUT VE KRONİK HASTALIK BİLGİSİ VE ACİLLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
YAB2001 TIBBİ DEONTOLOJİ VE ETİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. NURHAN KULOĞLU)

  Seminer

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
YAB2003 AKUT VE KRONİK HASTALIK BİLGİSİ VE ACİLLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB2011 SAĞLIK SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. NESİBE SULTAN ÇINAROĞLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB2017 İŞCİ SAĞLIGI VE İŞ GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
YAB2003 AKUT VE KRONİK HASTALIK BİLGİSİ VE ACİLLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
YAB2005 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ VE YAŞLI JİMNASTİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEDEF HABİPOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
YAB2007 YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÖNÜL ŞEYDA SEYDEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
YAB2003 AKUT VE KRONİK HASTALIK BİLGİSİ VE ACİLLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATMA KILIÇ)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
YAB2001 TIBBİ DEONTOLOJİ VE ETİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. NURHAN KULOĞLU)

  Seminer

  

  2019