I. Öğretim

13
Kasım
EBE1003 HİSTOLOJİ - A Şubesi   (Doç. Dr. NİL BAĞRIAÇIK)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
EBE1005 PSİKOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NALAN GÖRDELES BEŞER)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
EBE1007 FİZYOLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM TEKTAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
EBE1001 ANATOMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİCLE ÇAYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

13
Kasım
EBE2005 EBELİKTE DAHİLİ VE CERRAHİ HASTALIKLAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RABİYE ÇIRPAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
EBE2007 İLK YARDIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RABİYE ÇIRPAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
EBE2019 PATOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CANER ÖZBEY)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
EBE2027 BİLİM,TEKNOLOJİ VE TOPLUM - A Şubesi   (Prof.Dr. ÖNER YUSUF TORAMAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
EBE2025 BİLİM TARİHİ VE FELSEFESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. NİL BAĞRIAÇIK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EBE2027 BİLİM,TEKNOLOJİ VE TOPLUM - A Şubesi   (Prof.Dr. ÖNER YUSUF TORAMAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EBE2001 DOĞUM ÖNCESİ DÖNEM I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL KARAKOÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EBE2005 EBELİKTE DAHİLİ VE CERRAHİ HASTALIKLAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RABİYE ÇIRPAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EBE2003 EMBRİYOLOJİ GENETİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. NURHAN KULOĞLU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
EBE2041 SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEZBAN KORAŞ SÖZEN)

  Seminer

  

  2019


I. Öğretim

13
Kasım
EBE3007 DEONTOLOJİ VE ETİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEZBAN KORAŞ SÖZEN)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
EBE3029 DOĞAL AFETLER VE AFET YÖNETİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDULLAH KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
EBE3005 BİYOİSTATİSTİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CAHİT KORKU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
EBE3003 YENİDOĞAN SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. HATİCE ÖNAL)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
EBE3001 NORMAL DOĞUM VE DOĞUM SONRASI DÖNEM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AŞCI)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
EBE3001 NORMAL DOĞUM VE DOĞUM SONRASI DÖNEM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AŞCI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
EBE3003 YENİDOĞAN SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. HATİCE ÖNAL)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

13
Kasım
EBE4001 KLİNİK VE SAHADA ENTEGRE UYGULAMALAR I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
EBE4003 BULAŞICI HASTALIKLAR VE EPİDEMİYOLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. FERDANE TAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
EBE4013 EVDE BAKIM YÖNETİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZÜLEYHA KILIÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
EBE4005 ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ VE YAYIN İLKELERİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AŞCI)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
EBE4013 EVDE BAKIM YÖNETİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZÜLEYHA KILIÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
EBE4001 KLİNİK VE SAHADA ENTEGRE UYGULAMALAR I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Uygulama

  

  2019