I. Öğretim

11
Mayıs
EBE1002 MESLEKTE TEMEL İLKE VE UYGULAMALAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EBE1006 MİKROBİYOLOJİ PARAZİTOLOJ - A Şubesi   (Doç. Dr. NİL BAĞRIAÇIK)

  Uygulama

  

  2020


1
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
EBE2028 MADDE BAĞIMLILIĞI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NALAN GÖRDELES BEŞER)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
EBE2002 DOĞUM ÖNCESİ DÖNEM II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL KARAKOÇ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EBE2020 GERİATRİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RABİYE ÇIRPAN)

  Seminer

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
EBE3008 SAĞLIK YÖNETİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi CAHİT KORKU)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
EBE3002 RİSKLİ DOĞUM VE DOĞUM SONRASI DÖNEM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AŞCI)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EBE3072 ÜREME SAĞLIĞI VE AİLE PLANLAMASI - A Şubesi   (Prof.Dr. SEMRA KOCAÖZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EBE3068 HASTANE ENFEKSİYONLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. RABİA ATİLLA)

  Seminer

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
EBE4002 ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ VE YAYIN İLKELERİ II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ÖZLEM AŞCI)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
EBE4004 KLİNİK VE SAHADA ENTEGRE UYGULAMALAR II - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL KARAKOÇ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EBE4006 EBELİKTE ÖĞRETİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SİBEL KARAKOÇ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
EBE4014 LİDERLİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİCLE ÇAYAN)

  Seminer

  

  2020


11
Mayıs
EBE4022 İNFERTİLİTE VE ÜREMEYE YARDIMCI TEKNİKLER - A Şubesi   (Prof.Dr. SEMRA KOCAÖZ)

  Seminer

  

  2020


11
Mayıs
EBE4026 FETUSA ETKİLİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİCLE ÇAYAN)

  Seminer

  

  2020