I. Öğretim

23
Aralık
HEM1001 ANATOMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİCLE ÇAYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM1001 ANATOMİ - B Şubesi   (Öğr.Gör. DİCLE ÇAYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUHLİS GÜLSOY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
HEM2015 BİLİM TARİHİ VE FELSEFESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. NİL BAĞRIAÇIK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
HEM2019 BİLİM TEKNOLOJİSİ VE TOPLUM - A Şubesi   (Prof.Dr. ÖNER YUSUF TORAMAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
HEM2001 İÇ HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ - A Şubesi   (Doç. Dr. HANİFE ÖZÇELİK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM2001 İÇ HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZÜLEYHA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM2007 İLK YARDIM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SELMA KESKİN)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
HEM2013 SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEZBAN KORAŞ SÖZEN)

  Seminer

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
HEM3001 KADIN SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ - A Şubesi   (Prof.Dr. SEMRA KOCAÖZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM3005 EMBRİYOLOJİ GENETİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. NURHAN KULOĞLU)

  Seminer

  

  2019


I. Öğretim

17
Kasım
HEM4003 ARAŞTIRMA TEKNİKLERİ VE YAYIN İLKELERİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. HANİFE ÖZÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
HEM4011 AKADEMİK YAZMA - A Şubesi   (Doç. Dr. HANİFE ÖZÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
HEM4007 RAPORLAMA VE SUNUM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İNAYET GÜNTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
HEM4015 MADDE BAĞIMLILIĞI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NALAN GÖRDELES BEŞER)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
HEM4001 RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NALAN GÖRDELES BEŞER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM4001 RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ - A Şubesi   (Doç. Dr. FİGEN İNCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM4005 HEMŞİRELİKTE YÖNETİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. YASEMİN URGANCI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
HEM4005 HEMŞİRELİKTE YÖNETİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. YASEMİN URGANCI)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
HEM4009 GENÇLERE YÖNELİK ÜREME SAĞLIĞI - A Şubesi   (Öğr.Gör. RABİA ATİLLA)

  Seminer

  

  2019