Niğde Milletvekili Yavuz Ergun’dan Üniversitemize Ziyaret

Niğde AK Parti Milletvekili Yavuz Ergun, Üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarı ile Tıp Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan da Niğde Milletvekili Yavuz Ergun’a eşlik etti.

Merkezi Araştırma Laboratuvarı hakkında genel bir bilgi alan Niğde Milletvekili Yavuz Ergun’a, Merkezi Araştırma Laboratuvaru Müdür Yardımcısı Vekili Dr. Öğr. Üyesi Murat Çiflikli, Nanoteknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Seyhan Sürmegözlüer ve Prof. Dr. Turhan Nejat Veziroğlu Temiz Enerji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Bora Timurkutluk tarafından, yapmış oldukları çalışmalar ve yürüttükleri projeler hakkında detaylı bilgi paylaşımı da yapıldı.

Niğde Milletvekili Yavuz Ergun ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, merkezde yürütülen çalışmaları ve merkezin araştırmacılara sunduğu analiz imkan ve desteklerinin memnuniyet verici olduğunu ve böyle güçlü bir Merkezi Araştırma Laboratuvarının Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde olmasından dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Niğde Milletvekili Yavuz Ergun laboratuvarın ardından Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nde, Tıp Fakültemiz Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Selim Çınaroğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Kürşad Ramazan Zor’dan fakültemiz hakkında bilgiler aldı.

Ziyaret programı, Niğde Milletvekili Yavuz Ergun’un, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Haluk Bengü’den fakültemiz ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almasının ardından sona erdi.