Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’dan Bor Yerleşkemize Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Bor Yerleşkemizde yer alan Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi, Bor Meslek Yüksekokulu ve Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksekokulu’na ziyarette bulundu.

Rektörümüz tarafından gerçekleştirilen bu ziyaretler ile akademik ve idari personellerin soru, talep ve önerilerini dinlenerek Üniversite Yönetimi olarak gelen bildirimlere en kısa sürede cevap verebilmek hedefleniyor.

Bu kapsamdaki ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yağmur Şener, İslami İlimler Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. İlyas Gökhan, Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Serkan İbiş, Bor Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Hakan Demir ve Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Durmuş Dağhan da eşlik ettiler.

Bor yerleşkesinde yürütülen akademik ve idari çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verilen Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Bor’da bulunan yerleşkemizin fiziki durumu hakkında da bilgileri Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Serkan İbiş, Bor Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Hakan Demir ve Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Durmuş Dağhan’dan aldı.

Ziyaret programının sonunda açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Bor Yerleşkesinin fiziki şartlarını iyileştirmek ve gerekli peyzaj çalışmalarını yapmak bir an önce harekete geçeceklerini ifade ederek kendisine tebriklerini sunan ve destek veren tüm akademik ve idari personele de teşekkür etti.

Etkinliklerin Ardından Rektörümüzden Bor Belediye Başkanına Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yağmur Şener ve Bor Sağlık Bilimleri Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Serkan İbiş, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran’a ziyarette bulundu.

Bor Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Üniversitemizin Bor ilçesinde bulunan yerleşkelerinde bulunan meslek yüksekokullarındaki fiziki durum hakkında detaylı bilgilendirmede bulunup buralarla ilgili Başkan Serkan Baran ile istişarede bulundu. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ayrıca sıcak karşılamaları dolayısıyla Bor Belediye Başkanı Serkan Baran’a teşekkür etti.

Bor Belediye Başkanı Serkan Baran ise açıklamalarında nazik ziyaretleri dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya teşekkür ederek Bor Belediyesi tarafından gerekli desteğin sağlanması adına çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.