I. Öğretim

23
Aralık
BAZ0003 HAREKET EĞİTİMİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEHRA GÖZEL TEPE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED1009 GENEL CİMNASTİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED1011 BASKETBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED1013 YÜZME - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ZEKİHAN HAZAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED1013 YÜZME - A Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BMZ0001 EĞİTİME GİRİŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
BMZ0002 EĞİTİM SOSYOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
23:59
BGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
BGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
BGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
BGZ0003 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
BGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ADİL CANIMOĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
BGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
BGZ0003 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
BGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
BGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
BGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
BGZ0003 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
BGZ0007 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
BGZ0001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
BGZ0003 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
BMZ0005 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BMZ0005 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BAS0013 HENTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BAS0014 STEP-AEROBİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BAZ0010 TAKIM SPORU II - A Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BAZ0010 TAKIM SPORU II - B Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BAZ0010 TAKIM SPORU II - C Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED2003 EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET KESKİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED2005 RİTİM EĞİTİMİ VE DANS - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGS0014 TÜRK HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - K Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - G Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET CAN ÇETİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - D Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - H Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET EMİROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - C Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET KESKİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - B Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - F Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - E Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - I Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BGZ0008 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - J Şubesi   (Doç. Dr. ERCAN POLAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BMS0009 EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRME - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
BMS0015 KARŞILAŞTIRMALI EĞİTİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
23:59
BED2001 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
BED2001 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
BED2001 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
23:59
BED2001 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
BED2001 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
BED2001 BİLGİSAYAR I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
BED3013 ÖĞRETİM TEKNİKLERİ VE MATERYAL TASARIMI - B Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BED3003 FİZİKSEL UYGUNLUK - B Şubesi   (Doç. Dr. GÜRKAN YILMAZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3005 VOLEYBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3005 VOLEYBOL - C Şubesi   (Öğr.Gör. NEDİM URCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3005 VOLEYBOL - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN AKA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3011 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET PIRTIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3011 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ I - C Şubesi   (Doç. Dr. HÜDAVERDİ MAMAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3013 ÖĞRETİM TEKNİKLERİ VE MATERYAL TASARIMI - C Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3013 ÖĞRETİM TEKNİKLERİ VE MATERYAL TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3013 ÖĞRETİM TEKNİKLERİ VE MATERYAL TASARIMI - B Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ TUNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3017 FUTBOL - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET BALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3023 HALK OYUNLARI - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED3009 TÜRK EĞİTİM TARİHİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
BED3013 ÖĞRETİM TEKNİKLERİ VE MATERYAL TASARIMI - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


II. Öğretim

I. Öğretim

23
Aralık
BED4001 ENGELLİLER İÇİN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR - B Şubesi   (Öğr.Gör. TEVFİK EMRE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4001 ENGELLİLER İÇİN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR - A Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4001 ENGELLİLER İÇİN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR - C Şubesi   (Öğr.Gör. KAMİL CESUR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4003 DRAMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4003 DRAMA - B Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4003 DRAMA - C Şubesi   (Öğr.Gör. FATİH UYAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - H Şubesi   (Öğr.Gör. İRFAN GÜRAY YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - E Şubesi   (Doç. Dr. HÜDAVERDİ MAMAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İBRAHİM ÜMRAN AKDAĞCIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - I Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET KESKİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH DİNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH DİNÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - G Şubesi   (Öğr.Gör. DİLEK KOCA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - D Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4005 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - F Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4021 SPOR MASAJI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERYEM ALTUN EKİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BED4007 TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNETİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
BED4009 REHBERLİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN TUZCU)

  Seminer

  

  2019


II. Öğretim