I. Öğretim

17
Kasım
MAT1007 GENEL FİZİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SELVA BÜYÜKAKKAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
MAT1001 ANALİZ I - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET EROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLİN ÖZTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLİN ÖZTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

17
Kasım
MAT1007 GENEL FİZİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SELVA BÜYÜKAKKAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
MAT1001 ANALİZ I - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET EROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
MAT2005 DİFERANSİYEL DENKLEMLER I - A Şubesi   (Prof.Dr. DURMUŞ DAĞHAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MAT2001 ANALİZ III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NURHAN KAPLAN)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
MAT2005 DİFERANSİYEL DENKLEMLER I - A Şubesi   (Prof.Dr. DURMUŞ DAĞHAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MAT2001 ANALİZ III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NURHAN KAPLAN)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

17
Kasım
MAT3005 CEBİR VE SAYILAR TEORİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. NURETTİN IRMAK)

  Ara Sınav

  

  2019


II. Öğretim

17
Kasım
MAT3005 CEBİR VE SAYILAR TEORİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. NURETTİN IRMAK)

  Ara Sınav

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MAT4009 CEBİR III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERAL YAŞAR KARTAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MAT4043 DİFERANSİYEL DENKLEMLERİN NÜMERİK ÇÖZÜMLERİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ADNAN TUNA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
MAT4009 CEBİR III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERAL YAŞAR KARTAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MAT4043 DİFERANSİYEL DENKLEMLERİN NÜMERİK ÇÖZÜMLERİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ADNAN TUNA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MAT4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019