I. Öğretim

23
Aralık
MIM1005 BİNA BİLGİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - C Şubesi   ( HÜSNA TÜMER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - B Şubesi   ( AYŞE KAYIŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - D Şubesi   ( HATİCE İREM PALTA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMEDİ VEHBİ GÖKÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1002 MİMARİ PROJE II - A Şubesi   ( ŞEHNAZ ERGİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1003 MİMARİ ANLATIM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMEDİ VEHBİ GÖKÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1011 TEMEL TASARIM - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDEN SANDAL ERZURUMLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1011 TEMEL TASARIM - A Şubesi   ( MELİH ÜNLÜLER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - D Şubesi   ( HATİCE İREM PALTA)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - B Şubesi   ( AYŞE KAYIŞ)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - C Şubesi   ( HÜSNA TÜMER)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM1001 MİMARİ PROJE I - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMEDİ VEHBİ GÖKÇE)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM1002 MİMARİ PROJE II - A Şubesi   ( ŞEHNAZ ERGİN)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLBİN ÇETİNKALE DEMİRKAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLBİN ÇETİNKALE DEMİRKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SALİHA CÖMERT)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLBİN ÇETİNKALE DEMİRKAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SALİHA CÖMERT)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YAKUP KARATAŞ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
MIM2003 YAPI ELEMANLARI I - A Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM2025 PEYZAJ TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDEN SANDAL ERZURUMLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - A Şubesi   ( KÜBRA TEKSİN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - D Şubesi   ( ŞEHNİVER MANDACI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - C Şubesi   ( SEDA NUR ŞENYİĞİT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - B Şubesi   ( AYŞE DİLAN KOÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM2002 MİMARİ PROJE IV - A Şubesi   ( EMEL EFE YAVAŞCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM2003 YAPI ELEMANLARI I - A Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - D Şubesi   ( ŞEHNİVER MANDACI)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - C Şubesi   ( SEDA NUR ŞENYİĞİT)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - A Şubesi   ( KÜBRA TEKSİN)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM2001 MİMARİ PROJE III - B Şubesi   ( AYŞE DİLAN KOÇ)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM2002 MİMARİ PROJE IV - A Şubesi   ( EMEL EFE YAVAŞCAN)

  Atölye

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MIM3003 YAPI FİZİĞİ VE ÇEVRE DENETİMİ - A Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM3025 MİMARLIKTA ESTETİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLBİN ÇETİNKALE DEMİRKAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM3041 MODERN ŞEHİRCİLİK VE TARİHİ KENT DOKUSU - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLBİN ÇETİNKALE DEMİRKAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - B Şubesi   ( KADİR GÖK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - D Şubesi   ( MUHAMMED REVAHA TÜRKER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - A Şubesi   ( EMEL EFE YAVAŞCAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - C Şubesi   ( HALİL YILDIRIM)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3002 MİMARİ PROJE VI - A Şubesi   ( MAHMUT AYDIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3002 MİMARİ PROJE VI - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3005 ÜÇ BOYUTLU TASARIM - A Şubesi   ( HALİL YILDIRIM)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - D Şubesi   ( MUHAMMED REVAHA TÜRKER)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - A Şubesi   ( EMEL EFE YAVAŞCAN)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - B Şubesi   ( KADİR GÖK)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3001 MİMARİ PROJE V - C Şubesi   ( HALİL YILDIRIM)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3002 MİMARİ PROJE VI - A Şubesi   ( MAHMUT AYDIN)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3002 MİMARİ PROJE VI - A Şubesi   ()

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
MIM3029 TARİHİ ÇEVRE KORUMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Arazi Çalışması

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MIM4005 ŞEHİRCİLİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM4021 ÇELİK YAPI TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN KARACA)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM4025 PEYZAJ SANAT TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi GÜLDEN SANDAL ERZURUMLU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
MIM4001 MİMARİ PROJE VII - C Şubesi   ( BÜLENT KARABULUT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4001 MİMARİ PROJE VII - B Şubesi   ( NURAN ÖZYILDIZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4001 MİMARİ PROJE VII - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMEDİ VEHBİ GÖKÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4002 MİMARİ PROJE VIII - B Şubesi   ( MURAT ONAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4002 MİMARİ PROJE VIII - A Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4003 YAPI UYGULAMA PROJESİ - B Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4003 YAPI UYGULAMA PROJESİ - C Şubesi   ( BÜLENT KARABULUT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4003 YAPI UYGULAMA PROJESİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMEDİ VEHBİ GÖKÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4005 ŞEHİRCİLİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MIM4005 ŞEHİRCİLİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
MIM4001 MİMARİ PROJE VII - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMEDİ VEHBİ GÖKÇE)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM4001 MİMARİ PROJE VII - B Şubesi   ( NURAN ÖZYILDIZ)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM4001 MİMARİ PROJE VII - C Şubesi   ( BÜLENT KARABULUT)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM4002 MİMARİ PROJE VIII - A Şubesi   (Doç. Dr. SEMİHA AKÇAÖZOĞLU)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM4002 MİMARİ PROJE VIII - B Şubesi   ( MURAT ONAT)

  Atölye

  

  2019


23
Aralık
MIM4005 ŞEHİRCİLİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AZİZ CUMHUR KOCALAR)

  Seminer

  

  2019