I. Öğretim

23
Aralık
NMU1001 GENEL MUHASEBE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NURTEN ÇAKIROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ ÖLMEZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ ÖLMEZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
NMU1001 GENEL MUHASEBE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. NURTEN ÇAKIROĞLU)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ ÖLMEZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ ÖLMEZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
NMU2015 OFİS PROGRAMLARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2019 KLAVYE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET YILMAZ UZUN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2019 KLAVYE TEKNİKLERİ - B Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2029 PAKET PROGRAMLAR I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET YILMAZ UZUN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2033 MALİYET MUHASEBESİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ŞABAN MERDANE)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
NMU2015 OFİS PROGRAMLARI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2019 KLAVYE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET YILMAZ UZUN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2029 PAKET PROGRAMLAR I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET YILMAZ UZUN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
NMU2033 MALİYET MUHASEBESİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ŞABAN MERDANE)

  Uygulama

  

  2019