I. Öğretim

11
Kasım
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Ara Sınav

  

  2019


11
Kasım
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SALİHA CÖMERT)

  Ara Sınav

  

  2019


12
Kasım
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Ara Sınav

  

  2019


12
Kasım
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEVDA KUBİLAY)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SHU1001 SİVİL HAVACILIĞA GİRİŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONGÜL ASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SHU1005 RAMP GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RIDVAN KADIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SHU1007 YOLCU HİZMETLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. OYA ÖZEL GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SALİHA CÖMERT)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEVDA KUBİLAY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SALİHA CÖMERT)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEVDA KUBİLAY)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

11
Kasım
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Ara Sınav

  

  2019


11
Kasım
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Ara Sınav

  

  2019


12
Kasım
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Ara Sınav

  

  2019


12
Kasım
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEVDA KUBİLAY)

  Ara Sınav

  

  2019


13
Kasım
SHU1001 SİVİL HAVACILIĞA GİRİŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONGÜL ASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SHU1005 RAMP GÜVENLİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RIDVAN KADIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SHU1007 YOLCU HİZMETLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. OYA ÖZEL GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEVDA KUBİLAY)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. ÜMİT ATICI)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEVDA KUBİLAY)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

13
Kasım
SHU2023 METEOROLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RIDVAN KADIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SHU2031 HABERLEŞME VE SEYRÜSEFER SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONGÜL ASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SHU2035 TEHLİKELİ MADDELER - A Şubesi   (Öğr.Gör. OYA ÖZEL GÜRBÜZ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SHU2005 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERSİN ERASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SHU2037 İŞLETME YÖNETİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ İLKER TEKİNARSLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


II. Öğretim

13
Kasım
SHU2023 METEOROLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. RIDVAN KADIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SHU2031 HABERLEŞME VE SEYRÜSEFER SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. SONGÜL ASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SHU2035 TEHLİKELİ MADDELER - A Şubesi   (Öğr.Gör. OYA ÖZEL GÜRBÜZ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SHU2005 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERSİN ERASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SHU2037 İŞLETME YÖNETİMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ İLKER TEKİNARSLAN)

  Ara Sınav

  

  2019