Göncü Konağı Konukevi


Birbiriyle bağlantılı tarihi dokuya sahip taş evlerden oluşan Göncü Konağı Konukevlerinin hali hazırda 29 odası ve 52 yatak kapasitesi vardır. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü bünyesinde Konukevi olarak hizmet vermektedir. İç mekanlar, orijinale sadık kalınarak dekore edilmiştir. 5 yıldızlı otel odalarını aratmayan Göncü Konağı Konukevi, gerek misafir memnuniyetini temel alan hizmet anlayışı ile gerekse farklı güzellikte ki ambiyansı ile siz değerli misafirlerimize alternatif konaklama imkanı sunmaktadır. Konukevimizin Odaları son derece ferah, dolap içi ve banyoları mükemmel olup ortamda mutlak sessizlik hakimdir.

Kent merkezinde Songur Mahallesi Cullaz Sokakta bulunan Konukevlerinden Üniversite Personelinin yanında Üniversite dışından gelen konuklarda faydalanabilmektedir.

Konukevimiz tarihi butik otel konseptinde olup oda kahvaltı hizmeti vermektedir.

Tek kişilik, çift kişilik ve süit tipi odalarımızda internet, 24 saat sıcak su, televizyon, telefon ve minibar bulunmaktadır.

Konukevinin işletmesi Niğde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri tarafından yürütülmekte olup öğrencilerimize uygulama yapma imkanı da sağlamaktadır.