Kurul ve Komisyon Üyeleri
Eğitim-Öğretim Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1
Başkan
2
Üye
3
Üye
4
Üye 
5
Üye


Akademik Birim Kalite Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Zait Burak AKTUĞ Başkan
2 Sağlık Bakım Hizmetleri Bölüm Başkan V. Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELÜye
3 Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkan V. Doç. Dr. Zait Burak AKTUĞ  Üye
Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkan V. Öğr. Gör. Kemal AKAY Üye 
Terapi ve Rehabilistasyon Bölüm Başkan V. Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN 
Üye 
6Doç. Dr. Muhittin ÖZTÜRKÜye 
  Yüksekokul Sekreteri Dürdane YAVUZ POLAT  Raportör



Stratejik Plan Hazırlama, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELBaşkan
2 Öğr. Gör. Kezban BOZANÜye
3 Öğr. Gör. Keziban BAĞCIÜye
Doç. Dr. Devriş TOPUZ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Hazal AKBAL Üye 
Öğr. Gör. Kemal AKAY Üye 
Öğr. Gör. Dr. Nihal AKALIN Üye 
Öğr. Gör. Sümeyra Arzu ORAL PAKSOY Üye 
Öğr. Gör. Fatma KILIÇ Üye 
10 Dr. Öğr. Üyesi Nurhan KULOĞLU Üye 
11Dr. Öğr. Üyesi Mehtap ŞAHİNGÖZ TAHTA Üye 
12 Öğr. Gör. Aysel ERGENE Üye 
13Öğr. Gör. Dr. Tuğba AYDEMİR Üye 
Akreditasyon Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Doç. Dr. Zait Burak AKTUĞBaşkan
2 Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELÜye
3 Öğr. Gör. Kezban BOZANÜye
Öğr. Gör. Kemal AKAY Üye 
5Öğr. Gör. Hüseyin Cahit ÖZTEKİNÜye
6Öğr. Gör. Aysel ERGENE Üye 
Tanıtım Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELBaşkan
2 Öğr. Gör. Kemal AKAYÜye
3 Öğr. Gör. Dr. Keziban BAĞCIÜye
Öğr. Gör. Sümeyra Arzu ORAL PAKSOY Üye 
5Dr. Öğr. Üyesi Hazal AKBAL Üye 
Öğr. Gör.  Dr. Tuğba AYDEMİR Üye 

Muayene ve Kabul Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Esra Nur DEMİRTAŞBaşkan
2
Üye
3 Fatma ÖZTAŞÜye

Satın Alma Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Kemal AKAYBaşkan
2
Üye
3 Durmuş SAYÜye

Sayım Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Sümeyra Arzu ORAL PAKSOYBaşkan
2
Üye
3 Fatma ÖZTAŞÜye
Yüksekokul Akademik Değerlendirme Komisyonu
NoAdı SoyadıGörevi                                                
1Dr. Öğr. Üyesi Yavuz ATASOY                                 
Başkan 
2
Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDEL
Üye
3Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN 
Üye                                    


Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1Doç. Dr. Zait Burak AKTUĞBaşkan
2 Dr. Öğr. Üyesi Yavuz ATASOY Üye
3
Doç. Dr. Muhittin ÖZTÜRK
Üye


Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu


NoAdı SoyadıGörevi
1 Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELBaşkan
2
Dr. Öğr. Üyesi Nurhan KULOĞLU
Üye
3Öğr. Gör. Fatma KILIÇ Üye 

Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Kemal AKAYBaşkan
2Öğr. Gör. Dr. Nihal AKALINÜye
3Öğr. Gör. Esra Nur DEMİRTAŞ Üye


Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN                                                       Başkan                      
2Öğr. Gör. Hüseyin Cahit ÖZTEKİNÜye
3Öğr. Gör. Gül PEHLİVAN TEKİNÜye




Optisyenlik Programı Staj Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Betül ULU YILDIRIMBaşkan
2 Doç. Dr.  Muhittin ÖZTÜRKÜye
3 Dr. Öğr. Üyesi Yavuz ATASOYÜye
4Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELYedek Üye
5Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİNYedek Üye
  Staj Koordinatörü 
  Öğr. Gör. Betül ULU YILDIRIM  


İlk ve Acil Yardım Programı Staj Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Aysel ERGENE
Başkan
2 Öğr. Gör. Dr. Tuğba AYDEMİRÜye
3 Öğr. Gör. Emre KARASUÜye
4Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDEL
Yedek Üye
5Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN
Yedek Üye
  Staj Koordinatörü
 
 Öğr. Gör. Aysel ERGENE 
 

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Staj Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Kezban BOZANBaşkan
2 Öğr. Gör. Kezban BAĞCIÜye
3 Doç. Dr. Derviş TOPUZ Üye
4Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDEL
Yedek Üye
5Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN
Yedek Üye
  Staj Koordinatörü  
 Öğr. Gör. Kezban BOZAN  
Yaşlı Bakımı Programı Staj Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Fatma KILIÇBaşkan
2 Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDELÜye
3 Dr. Öğr. Üyesi Nurhan KULOĞLU
Üye
4Prof. Dr. Güvenç AKGÜLYedek Üye
5Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN Yedek Üye
 Staj Koordinatörü
 
 Öğr. Gör. Fatma KILIÇ
 

Fizyoterapi Programı Staj Komisyonu

NoAdı SoyadıGörevi
1 Öğr. Gör. Saltuk Gazi  SESİGÜZEL
Başkan
2 Dr. Öğr. Üyesi Gülay OLCABEY ERGİN  Üye
3 Öğr. Gör. Gül PEHLİVAN TEKİNÜye
 Prof. Dr. Güvenç AKGÜL
Yedek Üye 
 Dr. Öğr. Üyesi Gönül Şeyda SEYDEL 
Yedek Üye
 Staj Koordinatörü
 
 Öğr. Gör. Saltuk Gazi  SESİGÜZEL 
 
















Son Güncelleme Tarihi:30.12.2022