I. Öğretim

20
Ocak
JEO1007 LİNEER CEBİR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HÜSEYİN KAPLAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
JEO1007 LİNEER CEBİR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERAL YAŞAR KARTAL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
JEO1011 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. YASİN KABALCI)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO1001 MATEMATİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO1009 JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO1005 GENEL KİMYA - B Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO1003 FİZİK I - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO1003 FİZİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
JEO1007 LİNEER CEBİR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MERAL YAŞAR KARTAL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
JEO1011 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. YASİN KABALCI)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO1009 JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO1003 FİZİK I - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

20
Ocak
JEO2007 STRATİGRAFİ İLKELERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO2005 KRİSTALOGRAFİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT ÇİFLİKLİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO2017 JEOLOJİK HARİTA BİLGİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DİLEK ŞATIR ERDAĞ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO2003 YAPISAL JEOLOJİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ALPER GÜRBÜZ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO2001 JEOİSTATİSTİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO2009 SEDİMANTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ALİ GÜREL)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
JEO2007 STRATİGRAFİ İLKELERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO2005 KRİSTALOGRAFİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT ÇİFLİKLİ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO2017 JEOLOJİK HARİTA BİLGİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DİLEK ŞATIR ERDAĞ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO2003 YAPISAL JEOLOJİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ALPER GÜRBÜZ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO2001 JEOİSTATİSTİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Bütünleme

  

  2020


24
Ocak
JEO2009 SEDİMANTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ALİ GÜREL)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

20
Ocak
JEO3007 PETROGRAFİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
JEO3019 YERBİLİMLERİNDE SUNUM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
JEO3005 MALZEME BİLGİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA KORKANÇ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO3001 KAYA MEKANİĞİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA KORKANÇ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO3003 JEOKİMYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALİ TÜMÜKLÜ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO3011 NEOTEKTONİK - A Şubesi   (Doç. Dr. ALPER GÜRBÜZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
JEO3007 PETROGRAFİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
JEO3019 YERBİLİMLERİNDE SUNUM TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
JEO3005 MALZEME BİLGİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA KORKANÇ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO3001 KAYA MEKANİĞİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA KORKANÇ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO3003 JEOKİMYA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALİ TÜMÜKLÜ)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO3011 NEOTEKTONİK - A Şubesi   (Doç. Dr. ALPER GÜRBÜZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

20
Ocak
JEO4009 MADENLERİN EKONOMİK DEĞERLENDİRİLMESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİNAN ALTUNCU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
JEO4027 MESLEK ETİĞİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO4003 ZEMİN MEKANİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi UĞUR ERDEM DOKUZ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO4017 TÜRKİYE JEOLOJİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO4005 MADEN YATAKLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
JEO4009 MADENLERİN EKONOMİK DEĞERLENDİRİLMESİ - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
JEO4027 MESLEK ETİĞİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO4003 ZEMİN MEKANİĞİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi UĞUR ERDEM DOKUZ)

  Bütünleme

  

  2020


22
Ocak
JEO4017 TÜRKİYE JEOLOJİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Bütünleme

  

  2020


23
Ocak
JEO4005 MADEN YATAKLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ABDURRAHMAN LERMİ)

  Bütünleme

  

  2020