I. Öğretim

30
Mart
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Ara Sınav

  

  2020


31
Mart
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Ara Sınav

  

  2020


31
Mart
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Ara Sınav

  

  2020


11
Mayıs
JEO1010 GENEL JEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. SERKAN KADER)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1002 MATEMATİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1002 MATEMATİK II - C Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1006 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKNİK RESİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KEMAL NURVEREN)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1010 GENEL JEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2020


11
Mayıs
JEO1004 FİZİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Laboratuvar

  

  2020


1
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

30
Mart
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Ara Sınav

  

  2020


31
Mart
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Ara Sınav

  

  2020


31
Mart
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Ara Sınav

  

  2020


11
Mayıs
JEO1010 GENEL JEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. SERKAN KADER)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1002 MATEMATİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1002 MATEMATİK II - C Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1006 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKNİK RESİM - A Şubesi   ()

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1010 GENEL JEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2020


11
Mayıs
JEO1004 FİZİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Laboratuvar

  

  2020


1
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
JEO2002 HİDROJEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi UĞUR ERDEM DOKUZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2004 PALEONTOLOJİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ALPER GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2006 TEKTONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DİLEK ŞATIR ERDAĞ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2008 MİNERALOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2010 OPTİK MİNERALOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT ÇİFLİKLİ)

  Uygulama

  

  2020


II. Öğretim

11
Mayıs
JEO2002 HİDROJEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi UĞUR ERDEM DOKUZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2004 PALEONTOLOJİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ALPER GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2006 TEKTONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DİLEK ŞATIR ERDAĞ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2008 MİNERALOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİKRİ ZAFER ÖZGÜR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO2010 OPTİK MİNERALOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MURAT ÇİFLİKLİ)

  Uygulama

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
JEO3002 FOSİL YAKITLAR JEOLOJİSİ VE JEOFİZİKSEL YÖNTEMLER - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO3014 MORFOTEKTONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO3008 JEOLOJİDE ARAZİ UYGULAMALARI - A Şubesi   (Prof.Dr. ALİ GÜREL)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO3014 MORFOTEKTONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Seminer

  

  2020


II. Öğretim

11
Mayıs
JEO3002 FOSİL YAKITLAR JEOLOJİSİ VE JEOFİZİKSEL YÖNTEMLER - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO3014 MORFOTEKTONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO3008 JEOLOJİDE ARAZİ UYGULAMALARI - A Şubesi   (Prof.Dr. ALİ GÜREL)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO3014 MORFOTEKTONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Seminer

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
JEO4042 FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Doç. Dr. ATTİLA DÖL)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO4092 AKADEMIK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO4002 MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ VE JEOTEKNİK UYGULAMALAR - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA KORKANÇ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO4004 SAHA JEOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO4010 SEDİMANTER KAYAÇ PETROGRAFİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ALİ GÜREL)

  Uygulama

  

  2020


II. Öğretim

11
Mayıs
JEO4042 FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Doç. Dr. ATTİLA DÖL)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO4092 AKADEMIK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
JEO4002 MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ VE JEOTEKNİK UYGULAMALAR - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA KORKANÇ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO4004 SAHA JEOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
JEO4010 SEDİMANTER KAYAÇ PETROGRAFİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. ALİ GÜREL)

  Uygulama

  

  2020