I. Öğretim

14
Kasım
SGK1005 HALKLA İLİŞKİLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET AĞAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SGK1009 SOSYAL GÜVENLİĞE GİRİŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERSİN ERASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SGK1003 GENEL MUHASEBE - A Şubesi   (Öğr.Gör. BİLAL ÇİLKAYA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERVE ÖZTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERVE ÖZTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

14
Kasım
SGK1005 HALKLA İLİŞKİLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET AĞAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SGK1009 SOSYAL GÜVENLİĞE GİRİŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERSİN ERASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SGK1003 GENEL MUHASEBE - A Şubesi   (Öğr.Gör. BİLAL ÇİLKAYA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERVE ÖZTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. ORHAN ATAKAN GÜRBÜZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERVE ÖZTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

14
Kasım
SGK2021 GENEL EKONOMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. BANU TAŞDURMAZ)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SGK2029 ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. BİLAL ÇİLKAYA)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SGK2003 BİREYSEL İŞ HUKUKU - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERSİN ERASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SGK2031 BORÇLAR HUKUKU - A Şubesi   (Öğr.Gör. EBRU ERSOY)

  Ara Sınav

  

  2019


II. Öğretim

14
Kasım
SGK2021 GENEL EKONOMİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. BANU TAŞDURMAZ)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SGK2029 ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ - A Şubesi   (Öğr.Gör. BİLAL ÇİLKAYA)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SGK2003 BİREYSEL İŞ HUKUKU - A Şubesi   (Öğr.Gör. ERSİN ERASLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
SGK2031 BORÇLAR HUKUKU - A Şubesi   (Öğr.Gör. EBRU ERSOY)

  Ara Sınav

  

  2019