I. Öğretim

23
Aralık
TGM1001 BOTANY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM1013 FOREIGN LANGUAGE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EDA GÖZÜYEŞİL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM1001 BOTANY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM1007 AGRICULTURAL ECOLOGY - A Şubesi   (Doç. Dr. ZAHİDE NESLİHAN ÖZTÜRK GÖKÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM1001 BOTANY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
TGM1009 SAFETY AND HEALTH AT WORK I - A Şubesi   (Doç. Dr. MUSTAFA ÖZDEN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
TGM1013 FOREIGN LANGUAGE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. EDA GÖZÜYEŞİL)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
TGM1007 AGRICULTURAL ECOLOGY - A Şubesi   (Doç. Dr. ZAHİDE NESLİHAN ÖZTÜRK GÖKÇE)

  Arazi Çalışması

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 BASIC COMPUTER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 BASIC COMPUTER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TURKISH LANGUAGE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATURK PRINCIPLES AND THE HISTORY OF REVOLUTION I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 BASIC COMPUTER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TURKISH LANGUAGE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATURK PRINCIPLES AND THE HISTORY OF REVOLUTION I - A Şubesi   ( CEMİL ADAR YILMAZER)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
TGM2001 BIOCHEMISTRY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM2003 BIOSTATISTICS - A Şubesi   (Prof.Dr. SEDAT SERÇE)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM2013 PROFESSIONAL ENGLISH - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET LATİF TEK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM2001 BIOCHEMISTRY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM2005 SOIL SCIENCE - A Şubesi   (Doç. Dr. İAN TİMOTHY RİLEY)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM2001 BIOCHEMISTRY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Laboratuvar

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
TGM3005 PLANT GENETIC ENGINEERING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALLAH BAKHSH)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM3033 QUANTITATIVE GENETICS - A Şubesi   (Doç. Dr. UFUK DEMİREL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM3001 PHYTOPATHOLOGY - A Şubesi   (Prof.Dr. ÇİĞDEM ULUBAŞ SERÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3003 PRINCIPLES OF PLANT BREEDING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALİ FUAT GÖKÇE)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3005 PLANT GENETIC ENGINEERING - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALLAH BAKHSH)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3021 TURFGRASS - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA AVCI)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3023 ANIMAL PRODUCTION AND TECHNOLOGIES - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SEMA YAMAN FIRINCIOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3025 CLIMATE CHANGE - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3027 MODELLING AND DECISION SUPPORT SYSTEMS - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3029 HYDROLOGY - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BURAK ŞEN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3033 QUANTITATIVE GENETICS - A Şubesi   (Doç. Dr. UFUK DEMİREL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TGM3031 CYTOGENETICS - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET LATİF TEK)

  Laboratuvar

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
TGM4001 SEED SCIENCE AND TECHNOLOGY - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET EMİN ÇALIŞKAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM4029 ENTREPRENEURSHIP - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BETÜL GÜRER)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM4041 EVOLUTION AND ORIGIN OF PLANT SPECIES - A Şubesi   (Prof.Dr. SEDAT SERÇE)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM4045 INTRODUCTION TO GENOMICS - A Şubesi   (Doç. Dr. UFUK DEMİREL)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
TGM4001 SEED SCIENCE AND TECHNOLOGY - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET EMİN ÇALIŞKAN)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - B Şubesi   (Doç. Dr. UFUK DEMİREL)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
TGM4029 ENTREPRENEURSHIP - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BETÜL GÜRER)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - E Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALLAH BAKHSH)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - G Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET EMİN ÇALIŞKAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - C Şubesi   (Doç. Dr. ZAHİDE NESLİHAN ÖZTÜRK GÖKÇE)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - A Şubesi   (Doç. Dr. AHMET LATİF TEK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - H Şubesi   (Prof.Dr. SEDAT SERÇE)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ALİ FUAT GÖKÇE)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
TGM4000 GRADUATION THESIS - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi EMRE AKSOY)

  Proje Devam

  

  2019