I. Öğretim

23
Aralık
INT1011 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. PERVİN ÖZKAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
INT1005 TEKNİK RESİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. TANSEL TOKMAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT1007 MESLEKİ UYGULAMALAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. TANSEL TOKMAK)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HALİT ÜRÜNDÜ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HALİT ÜRÜNDÜ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
INT1011 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. PERVİN ÖZKAN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
INT1005 TEKNİK RESİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. TANSEL TOKMAK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT1007 MESLEKİ UYGULAMALAR - A Şubesi   (Öğr.Gör. TANSEL TOKMAK)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HALİT ÜRÜNDÜ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. OSMAN ŞENTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HALİT ÜRÜNDÜ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
INT2001 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. RUMEYSA DURANOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2003 ZEMİN MEKANİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL AYDEMİR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2005 ŞANTİYE ORGANİZASYONU - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL ÇAĞRI KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2007 BETONARME - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALAADDİN GEÇKİL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2011 HİDROLİK VE HİDROLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL AYDEMİR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2021 TEMEL İNŞAATI - A Şubesi   (Öğr.Gör. RUMEYSA DURANOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
INT2001 BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM - A Şubesi   (Öğr.Gör. RUMEYSA DURANOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2003 ZEMİN MEKANİĞİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL AYDEMİR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2005 ŞANTİYE ORGANİZASYONU - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL ÇAĞRI KILIÇ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2007 BETONARME - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALAADDİN GEÇKİL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2011 HİDROLİK VE HİDROLOJİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL AYDEMİR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INT2021 TEMEL İNŞAATI - A Şubesi   (Öğr.Gör. RUMEYSA DURANOĞLU)

  Uygulama

  

  2019