Hakkında


Konferans Tarihleri

13-15 Ekim 2022

Konferans Salonu

Şehit Ömer Halisdemir Konferans Merkezi

Niğde (Türkiye)

Konferans Dilleri

ICETEM'in resmi sunum dili İngilizce veya Türkçedir. Özet bildiriler Microsoft Word dosyasına İngilizce olarak yazılmalıdır. Tam metin bildiriler Microsoft Word dosyasına İngilizce veya Türkçe olarak yazılabilir. 

Kayıt & Bilgi Hizmetleri

08.00-18.00 saatleri arasında faaliyet gösteren kayıt/bilgi masaları Konferans Salonu’nun resepsiyonunda hazır bulunacaktır. Daha fazla bilgi için konferans web sayfası (icetem.org.tr) güncellenecektir. 

Konaklama

Otellerle ilgili bilgiler konferans web sitesinde (icetem.org.tr) ilan edilecektir. 

Katılım Sertifikası

Kayıtlı tüm katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir.

Erişim

Niğde şehri, karayolu ile Adana, Mersin, Kayseri, Konya, Nevşehir, Aksaray’a, demiryolu ile Adana, Kayseri ve Konya’ya bağlanmaktadır. En yakın havaalanları Adana, Kayseri ve Nevşehir’dedir. Daha fazla bilgi için konferans web sayfası (icetem.org.tr) güncellenecektir.

Servis Hizmeti

Konferans merkezinden şehir otellerine ve tersi yönde günlük servis hizmeti, konferans internet sitesinde (icetem.org.tr) ilan edilecektir.

Sürücü Ehliyeti

Uluslararası Sürücü Belgeleri, Türkiye genelinde tanınmaktadır. Araç kiralama firmaları geçerli bir ehliyet istemektedir. Talepleriniz için lütfen Konferans Sekreteryası ile irtibata geçiniz.

Bankalar ve Döviz Bozdurma

Geçerli para birimi Türk Lirası (TL)’dır. Dövizler, havaalanında, döviz bürosunda veya otelinizin resepsiyonunda değiştirilebilir. Yerel bankalar Pazartesi gününden Cuma gününe kadar 08:30-17:00 saatleri arasında açıktır.

Kredi Kartları

Türkiye’de temel kredi kart türleri (Visa, MasterCard) restoranlar, oteller, mağazalar, vb. tarafından kabul edilmektedir.

İklim

Niğde’de Ekim ayında hava sıcaklığının en yüksek 20-25 oC ve en düşük 6-9 oC olacağı tahmin edilmektedir. Akşamları serin olabilir, o nedenle katılımcılara uygun kıyafet getirmeleri önerilir. 

Elektrik

Türkiye’deki şebeke elektrik voltajı 220 volt ve frekans 50 Hz’dir.

Telefon

Türkiye için uluslararası arama kodu 90 olup Niğde için kod 388’dir. Uluslararası aramalar: 00 + (ülke kodu) + (şehir kodu) + (telefon numarası)

Zaman dilimi

Türkiye, Greenwich Ortalama Saati’nden (GMT+2) iki saat ileride bir zaman dilimi kullanmaktadır.


Son Güncelleme Tarihi:17.06.2022