I. Öğretim

23
Aralık
INS1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INS1001 MATEMATİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INS1005 GENEL KİMYA - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DEMET ÖZKIR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INS1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INS1003 FİZİK I - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
INS1003 FİZİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
INS1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INS1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
INS1003 FİZİK I - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

23
Aralık
INS3013 ULAŞIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE GÖÇMEN DEMİR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
INS3003 ZEMİN MEKANİĞİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİRDEVS UYSAL)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
INS3013 ULAŞIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE GÖÇMEN DEMİR)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
INS3003 ZEMİN MEKANİĞİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİRDEVS UYSAL)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
INS4013 YAPI İŞLETMESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE ÖZNUR ÖZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE ÖZNUR ÖZ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RECEP KORAY KIYILDI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN ERHAN YÜCEL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Doç. Dr. KUBİLAY AKÇAÖZOĞLU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. HAKAN ERDEM)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA SARIDEMİR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. AHMET BİLGİL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Doç. Dr. ERSİN AYDIN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH ÇELİK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF KAĞAN DEMİR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİRDEVS UYSAL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - M Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE GÖÇMEN DEMİR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - O Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUHAMMED EMİN CİHANGİR BAĞDATLI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - N Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ONUR ARSLAN)

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
INS4013 YAPI İŞLETMESİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE ÖZNUR ÖZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - O Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUHAMMED EMİN CİHANGİR BAĞDATLI)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - P Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ONUR ARSLAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - H Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE ÖZNUR ÖZ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RECEP KORAY KIYILDI)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - K Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN ERHAN YÜCEL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - G Şubesi   (Doç. Dr. KUBİLAY AKÇAÖZOĞLU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. HAKAN ERDEM)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA SARIDEMİR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Prof.Dr. AHMET BİLGİL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   (Doç. Dr. ERSİN AYDIN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Prof.Dr. KUTSİ SAVAŞ ERDURAN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FATİH ÇELİK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - M Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YUSUF KAĞAN DEMİR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - J Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİRDEVS UYSAL)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
INS4000 BİTİRME TEZİ - N Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HATİCE GÖÇMEN DEMİR)

  Proje Devam

  

  2019