I. Öğretim

23
Aralık
MEK1001 MATEMATİK I - A Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MEK1001 MATEMATİK I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MEK1005 GENEL KİMYA - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi DEMET ÖZKIR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MEK1005 GENEL KİMYA - A Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MEK1003 FİZİK 1 - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
MEK1003 FİZİK 1 - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2019


23
Aralık
MEK1009 MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. METİN HAKAN SEVERCAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
MEK2001 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İLYAS KACAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MEK2011 NESNEYE YÖNELİK PROGRAMLAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MEK3009 MİKROİŞLEMCİLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
MEK4005 MEKANİK DİZAYN VE ANALİZ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İLYAS KACAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
MEK4015 DİJİTAL KONTROL - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
MEK4017 SİNYAL İŞLEME - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
MEK4021 DİJİTAL SİSTEM TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2019


23
Aralık
MEK4007 HİDROLİK-PNÖMATİK SİSTEMLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
MEK4009 AKIŞKAN TABANLI MEKATRONİK EYLEYİCİLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
MEK4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MEK4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RIDVAN DEMİR)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
MEK4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje Devam

  

  2019