I. Öğretim

11
Mayıs
MEK1002 MATEMATİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. SERKAN KADER)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK1002 MATEMATİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi OSMAN KELEKCİ)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK1002 MATEMATİK II - C Şubesi   (Öğr.Gör. FEVZİ ÖZER)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK1006 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKNİK RESİM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi İLYAS KACAR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK1010 TEMEL ELEKTRİK-ELEKTRONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RIDVAN DEMİR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK1004 FİZİK II - A Şubesi   (Prof.Dr. İBRAHİM KARACA)

  Laboratuvar

  

  2020


11
Mayıs
MEK1004 FİZİK II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Laboratuvar

  

  2020


1
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


22
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


22
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


23
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
MEK2002 ELEKTRONİK - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RIDVAN DEMİR)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK2012 LOJİK DEVRELER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KAMİL FATİH DİLAVER)

  Uygulama

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
MEK3032 FOTOĞRAFÇILIK - A Şubesi   (Doç. Dr. ATTİLA DÖL)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
MEK3050 AKADEMİK YAZMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAKAN PEKEL)

  Ödev

  

  2020


11
Mayıs
MEK3006 ENDÜSTRİYEL OTOMASYON - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Uygulama

  

  2020


11
Mayıs
MEK3008 GERİ BESLEMELİ KONTROL SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Uygulama

  

  2020


I. Öğretim

11
Mayıs
MEK4002 ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ TASARIMI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2020


11
Mayıs
MEK4004 ROBOTİK TASARIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2020


11
Mayıs
MEK4008 GÖRÜNTÜ İŞLEMEYE GİRİŞ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KÜRŞAT YALÇIN)

  Proje

  

  2020


11
Mayıs
MEK4014 ENDÜSTRİYEL ÖLÇME SİSTEMLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Seminer

  

  2020


11
Mayıs
MEK4020 AKILLI EYLEYİCİLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. MEHMET ALİ EROĞLU)

  Seminer

  

  2020