Üniversitemiz ve Arılı Plastik Sanayi A.Ş. Arasında Protokol İmzalandı

Üniversitemiz Ayhan Şahenk Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Arılı Plastik Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü arasında çiftçi eğitimi, öğrenci uygulamaları,  araştırma, uygulama, tarımsal sulama amaçlı ürünler, sistemler ve hizmetlerin geliştirilmesi konularında iş birliği yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.
Protokol törenine, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hamdi Doğan, Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Şekeroğlu ve Arılı Plastik Sanayi A.Ş. Niğde Fabrika Müdürü Halil Kalafat da eşlik ettiler.
Protokole imza atan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu imza töreni ardından yaptığı açıklamada, “Protokol her iki kurumun ortak AR-GE çalışmalarını yürütmesi ve projelerin hazırlanması, desteklenmesi konusunda AR-GE altyapılarının ve uygulama alanlarının kullanımı konusunda iş birliği yapılması amacıyla yapıldı. Protokolün yapılmasında emeği geçenlere teşekkür eder, protokolün hayırlı olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.
Arılı Plastik Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Koray Erdoğan ise açıklamalarında imzalanan protokolün hayırlı olmasını temenni ederek destekleri dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya teşekkür etti.
Protokol imza töreni günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.