I. Öğretim

23
Aralık
TEK1005 DOĞAL LİFLER - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA MURAT ADIYAMAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK1007 İPLİK TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK1009 DOKUMA TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA MURAT ADIYAMAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK1011 BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. EKREM AKİF YİĞİT)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. İSMAİL POLAT KAVAS)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. DERYA GEÇİLİ)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİSEM GÜLENLER ACAR)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   ()

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
TEK2007 SENTETİK İPLİKÇİLİK - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2023 LİF TESTLERİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2035 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2045 İPLİK TESTLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2067 DOKUMA İŞLETME UYGULAMASI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA MURAT ADIYAMAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2073 YÜN İPLİKÇİLİĞİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2075 BOBİNLEME VE KATLAMA - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2077 İPLİK İŞLETME UYGULAMASI I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2081 DOKUMA HAZIRLIK - A Şubesi   (Öğr.Gör. MUSTAFA MURAT ADIYAMAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
TEK2085 PAMUK İPLİKÇİLİĞİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ALİ KURTBEYOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim