I. Öğretim

13
Kasım
BIO1003 GENEL KİMYA I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SELMA YILDIRIM UÇAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO1009 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RİFAT BATTALOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO1001 GENEL BİYOLOJİ (ZOOLOJİ) I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAKAN DEMİR)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
BIO1007 GENEL FİZİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİLİZ KELEŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO1001 GENEL BİYOLOJİ (ZOOLOJİ) I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAKAN DEMİR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

13
Kasım
BIO1003 GENEL KİMYA I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SELMA YILDIRIM UÇAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO1009 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RİFAT BATTALOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO1001 GENEL BİYOLOJİ (ZOOLOJİ) I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAKAN DEMİR)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
BIO1007 GENEL FİZİK I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FİLİZ KELEŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO1001 GENEL BİYOLOJİ (ZOOLOJİ) I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAKAN DEMİR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. ORHAN YALÇIN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MAHMUT METİN AKSAN)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

13
Kasım
BIO2001 OMURGASIZ HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO2011 EKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO2009 GENEL MİKROBİYOLOJİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
BIO2007 BİTKİ ANATOMİSİ VE MORFOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO2009 GENEL MİKROBİYOLOJİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO2011 EKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO2001 OMURGASIZ HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2003 SİTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. OSMAN SEYYAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2005 ÇİÇEKSİZ BİTKİLER BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2007 BİTKİ ANATOMİSİ VE MORFOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2009 GENEL MİKROBİYOLOJİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

13
Kasım
BIO2001 OMURGASIZ HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO2011 EKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO2009 GENEL MİKROBİYOLOJİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
BIO2007 BİTKİ ANATOMİSİ VE MORFOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO2009 GENEL MİKROBİYOLOJİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO2011 EKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO2001 OMURGASIZ HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2003 SİTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. OSMAN SEYYAR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2005 ÇİÇEKSİZ BİTKİLER BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2007 BİTKİ ANATOMİSİ VE MORFOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO2009 GENEL MİKROBİYOLOJİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TUBA ARTAN ONAT)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

13
Kasım
BIO3003 OMURGALI HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AHMET KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO3005 ÇİÇEKLİ BİTKİLER BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO3015 ÇEVRE KİRLİLİĞİ VE CANLILAR - A Şubesi   (Prof.Dr. TUNCAY TÜRKEŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
BIO3021 BİTKİ EKOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO3003 OMURGALI HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AHMET KARATAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO3001 GENETİK - A Şubesi   (Doç. Dr. NİL BAĞRIAÇIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO3005 ÇİÇEKLİ BİTKİLER BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO3007 OMURGALI HAYVAN ANATOMİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. TUNCAY TÜRKEŞ)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

13
Kasım
BIO3003 OMURGALI HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AHMET KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO3005 ÇİÇEKLİ BİTKİLER BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO3015 ÇEVRE KİRLİLİĞİ VE CANLILAR - A Şubesi   (Prof.Dr. TUNCAY TÜRKEŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
BIO3021 BİTKİ EKOLOJİSİ - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO3003 OMURGALI HAYVANLAR BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. AHMET KARATAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO3001 GENETİK - A Şubesi   (Doç. Dr. NİL BAĞRIAÇIK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO3005 ÇİÇEKLİ BİTKİLER BİYOLOJİSİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO3007 OMURGALI HAYVAN ANATOMİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. TUNCAY TÜRKEŞ)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

13
Kasım
BIO4033 KLİNİK PARAZİTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO4009 TOKSİKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO4011 HAYVAN EMBRİYOLOJİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. OSMAN SEYYAR)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO4003 BİYOKİMYA - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO4009 TOKSİKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO4033 KLİNİK PARAZİTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Prof.Dr. TUNCAY TÜRKEŞ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Doç. Dr. TÜLAY EZER)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

13
Kasım
BIO4033 KLİNİK PARAZİTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
BIO4009 TOKSİKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
BIO4011 HAYVAN EMBRİYOLOJİSİ - A Şubesi   (Prof.Dr. OSMAN SEYYAR)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
BIO4003 BİYOKİMYA - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO4009 TOKSİKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYDIN TOPÇU)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
BIO4033 KLİNİK PARAZİTOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. AYŞEGÜL KARATAŞ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
BIO4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019