I. Öğretim

23
Aralık
COG1003 GENEL JEOLOJİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET FURKAN ŞENER)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG1005 KLİMATOLOJİ VE UYGULAMALARI I - A Şubesi   (Doç. Dr. MUHAMMED ZEYNEL ÖZTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Doç. Dr. İBRAHİM KARACA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
COG2007 NÜFUS VE YERLEŞME COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG2011 TEMEL İSTATİSTİK - A Şubesi   (Doç. Dr. MUHAMMED ZEYNEL ÖZTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG2013 HARİTALAMA TEKNİKLERİ - A Şubesi   (Öğr.Gör. LATİFE TEKİN)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG2017 ŞEHİR COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG2019 TÜRKİYE JEOLOJİSİ VE JEOMORFOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET FURKAN ŞENER)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG2001 AKARSU VE KARST JEOMORFOLOJİSİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR NECATİ ALTIN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
COG2005 TOPRAK VE BİTKİ COĞRAFYASI - A Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
COG2007 NÜFUS VE YERLEŞME COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
COG2009 GEOEKOLOJİ - A Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
COG2017 ŞEHİR COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Seminer

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
COG3005 TARIM VE SANAYİ COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG3015 BİYOCOĞRAFYA - A Şubesi   (Prof.Dr. AHMET KARATAŞ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG3019 BİLGİSAYAR DESTEKLİ GRAFİK TASARIM - A Şubesi   (Doç. Dr. MUHAMMED ZEYNEL ÖZTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG3005 TARIM VE SANAYİ COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
COG3017 FİZİKİ ORTAM VE EKOTURİZM - A Şubesi   (Prof.Dr. TÜRKAN BAYER ALTIN)

  Arazi Çalışması

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
COG4005 GÜNÜMÜZ DÜNYA SORUNLARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET FURKAN ŞENER)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG4007 TÜRKİYE ÇEVRESİNDEKİ DENİZLER - A Şubesi   (Doç. Dr. MUHAMMED ZEYNEL ÖZTÜRK)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG4009 TIBBİ COĞRAFYA - A Şubesi   (Prof.Dr. MEHMET ŞENER)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG4011 HAVA FOTOLARI VE UZAKTAN ALGILAMA - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG4017 TÜRKİYE NÜFUS VE YERLEŞME COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Ödev

  

  2019


23
Aralık
COG4003 SİYASİ COĞRAFYA - A Şubesi   (Prof.Dr. BAYRAM ÜNAL)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
COG4017 TÜRKİYE NÜFUS VE YERLEŞME COĞRAFYASI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Seminer

  

  2019


23
Aralık
COG4000 BİTİRME TEZİ - F Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
COG4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET FURKAN ŞENER)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
COG4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SUK KYEONG KANG)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
COG4000 BİTİRME TEZİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BEKİR NECATİ ALTIN)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
COG4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MUHAMMED ZEYNEL ÖZTÜRK)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
COG4000 BİTİRME TEZİ - E Şubesi   (Prof.Dr. TÜRKAN BAYER ALTIN)

  Proje Devam

  

  2019