I. Öğretim

14
Kasım
IIF1007 HADİS İLİMLERİ VE USULÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF1007 HADİS İLİMLERİ VE USULÜ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF1007 HADİS İLİMLERİ VE USULÜ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF1007 HADİS İLİMLERİ VE USULÜ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF1009 SİYER - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF1009 SİYER - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF1009 SİYER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF1009 SİYER - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD I - C Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD I - D Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1003 ARAPÇA I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1003 ARAPÇA I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1003 ARAPÇA I - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1003 ARAPÇA I - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF1003 ARAPÇA I - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF1003 ARAPÇA I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF1003 ARAPÇA I - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF1003 ARAPÇA I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - C Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - D Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - D Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - C Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - D Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - C Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - D Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - C Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - D Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - C Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - D Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - C Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

14
Kasım
IIF1007 HADİS İLİMLERİ VE USULÜ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF1007 HADİS İLİMLERİ VE USULÜ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF1009 SİYER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF1009 SİYER - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1003 ARAPÇA I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF1003 ARAPÇA I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF1003 ARAPÇA I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF1003 ARAPÇA I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

14
Kasım
IIF2003 HADİS I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF2003 HADİS I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF2003 HADİS I - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF2003 HADİS I - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF2005 İSLAM TARİHİ I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF2005 İSLAM TARİHİ I - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF2005 İSLAM TARİHİ I - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF2005 İSLAM TARİHİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2011 TARİH USUL VE TENKİDİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2011 TARİH USUL VE TENKİDİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2011 TARİH USUL VE TENKİDİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2011 TARİH USUL VE TENKİDİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2035 ARAPÇA SÖZLÜ VE YAZILI ANLATIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2035 ARAPÇA SÖZLÜ VE YAZILI ANLATIM - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2035 ARAPÇA SÖZLÜ VE YAZILI ANLATIM - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2035 ARAPÇA SÖZLÜ VE YAZILI ANLATIM - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF2037 TEFSİR METİNLERİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF2037 TEFSİR METİNLERİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF2037 TEFSİR METİNLERİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF2037 TEFSİR METİNLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF2001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD III - A Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD III - B Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD III - C Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD III - D Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2009 ARAPÇA III - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2009 ARAPÇA III - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2009 ARAPÇA III - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2009 ARAPÇA III - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

14
Kasım
IIF2003 HADİS I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF2003 HADİS I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF2005 İSLAM TARİHİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF2005 İSLAM TARİHİ I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YILMAZ ÇELİK)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2011 TARİH USUL VE TENKİDİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2011 TARİH USUL VE TENKİDİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi ARSLAN KARAOĞLAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2035 ARAPÇA SÖZLÜ VE YAZILI ANLATIM - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF2035 ARAPÇA SÖZLÜ VE YAZILI ANLATIM - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF2037 TEFSİR METİNLERİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF2037 TEFSİR METİNLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF2001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD III - B Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2001 KUR'AN OKUMA VE TECVİD III - A Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2009 ARAPÇA III - A Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF2009 ARAPÇA III - B Şubesi   (Öğr.Gör. AISHAM OM AL FADL NAHHAS)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

14
Kasım
IIF3009 ARAPÇA V - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF3001 TEFSİR II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF3001 TEFSİR II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF3001 TEFSİR II - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF3001 TEFSİR II - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF3011 HADİSTE RİCAL VE METİN TENKİDİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF3011 HADİSTE RİCAL VE METİN TENKİDİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF3011 HADİSTE RİCAL VE METİN TENKİDİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF3011 HADİSTE RİCAL VE METİN TENKİDİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF3007 İSLAM MEDENİYETİ VE TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF3007 İSLAM MEDENİYETİ VE TARİHİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF3007 İSLAM MEDENİYETİ VE TARİHİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF3007 İSLAM MEDENİYETİ VE TARİHİ - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF3009 ARAPÇA V - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF3009 ARAPÇA V - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF3009 ARAPÇA V - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

15
Kasım
IIF3001 TEFSİR II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF3001 TEFSİR II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF3011 HADİSTE RİCAL VE METİN TENKİDİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF3011 HADİSTE RİCAL VE METİN TENKİDİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF3007 İSLAM MEDENİYETİ VE TARİHİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


17
Kasım
IIF3007 İSLAM MEDENİYETİ VE TARİHİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF3009 ARAPÇA V - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF3009 ARAPÇA V - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

14
Kasım
IIF4011 TEFSİR IV - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF4011 TEFSİR IV - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
IIF4011 TEFSİR IV - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF4009 HADİS IV - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF4009 HADİS IV - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
IIF4009 HADİS IV - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SERKAN ÇELİKAN)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF4005 FIKIH II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF4005 FIKIH II - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


16
Kasım
IIF4005 FIKIH II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MEHMET KOÇ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
IIF4007 ARAP DİLİ VE BELAĞATI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4007 ARAP DİLİ VE BELAĞATI I - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4007 ARAP DİLİ VE BELAĞATI I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4043 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM POLAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4043 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM POLAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4043 ÖZEL ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM POLAT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
IIF4007 ARAP DİLİ VE BELAĞATI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4007 ARAP DİLİ VE BELAĞATI I - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4007 ARAP DİLİ VE BELAĞATI I - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
IIF4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019