I. Öğretim

20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi TEFİDE KIZILDENİZ)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - C Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - D Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - C Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - D Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - C Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - D Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Prof.Dr. GAZİ GÖRÜR)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. SEFA ERTÜRK)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. SEMRA BAYSAL)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - B Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

II. Öğretim