Davet

Değerli Araştırmacılar,


Organizasyon ve Bilim Komitesi olarak, sizleri 2. Uluslararası Çevre, Teknoloji ve Yönetim Konferansı'na (ICETEM) katılmaya davet ediyoruz. Bu konferans, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü (Türkiye) tarafından düzenlenmektedir. ICETEM, 13-15 Ekim 2022 tarihleri arasında Niğde (Türkiye)’de gerçekleştirilecektir.

 

ICETEM, Uluslararası Çevre, Teknoloji ve Yönetim Konferansı'nın kısaltmasıdır.

 

ICETEM çevre, teknoloji ve yönetim konularında yapılan çalışmaları paylaşmak amacıyla uzmanları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Bu konferans, Dünya genelinde alanında seçkin uzmanların, bilim insanlarının, araştırmacıların, akademisyenlerin ve girişimcilerin araştırmaları ve yeni teknolojileri paylaşmaları için benzersiz bir platform olmakla birlikte yeni işbirlikleri geliştirmek ve temel konular, uygulamalar ve ürünler konusunda uzmanlarla tanışmak için ideal bir ortam sağlayacaktır.

 

En az 5 farklı ülkeden konuşmacı ICETEM’e katılacak ve sözlü sunum yapacaktır.

 

Özet bildiriler İngilizce olarak yazılmalıdır. Tam metin bildiriler ise İngilizce veya Türkçe yazılabilir. Özet/Tam metin bildiriler İngilizce ya da Türkçe dillerinde sunulabilecektir. Bildiriler en az iki tane bağımsız ve alanında yetkin hakem tarafından değerlendirilecektir.

 

ICETEM bildirileri ISBN’li e-kitap olarak basılacaktır. Ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerle iletişim halindeyiz. Konferansta sunulan hakem sürecini geçtikten sonra seçilen bildiriler, bu dergilerin Özel Sayılarında yayınlanacaktır.

 

Türkiye nezdinde kongremiz Üniversitelerarası Kurul, YÖK Akademik Teşvik (%55 Yabancı Katılımcı) ve Doçentlik kriterlerini (18 Farklı Ülkeden Katılım) sağlamaktadır.

 

Sizleri çevre, teknoloji ve yönetim alanındaki uzmanlığınız, deneyimleriniz ve araştırma sonuçlarınızı paylaşmak için ICETEM’e davet ediyoruz. Kapadokya bölgesi şehirlerinden biri olan Niğde'de (Türkiye) sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Detaylı bilgiler web sitesinde duyurulacaktır.

Son Güncelleme Tarihi:17.06.2022