I. Öğretim

27
Mayıs
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - B Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - C Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - D Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
TDL1012 TÜRK DİLİ II - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
TDL1012 TÜRK DİLİ II - C Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
TDL1012 TÜRK DİLİ II - D Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
YDL1014 YABANCI DİL II - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
YDL1014 YABANCI DİL II - C Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
YDL1014 YABANCI DİL II - D Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Genel Sınav

  

  2024


24
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - B Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - D Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - C Şubesi   (Öğr.Gör. MURAT SERDAROĞLU)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - C Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - B Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - D Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - B Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - D Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - C Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. GÜLİN BAYKAN)

  Bütünleme

  

  2024


II. Öğretim

27
Mayıs
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Genel Sınav

  

  2024


27
Mayıs
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2024


24
Haziran
ATA1016 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. MERYEM NİHAL TUTAR)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
TDL1012 TÜRK DİLİ II - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÇİĞDEM GEÇER)

  Bütünleme

  

  2024


24
Haziran
YDL1014 YABANCI DİL II - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2024


I. Öğretim

II. Öğretim

I. Öğretim

20
Mayıs
IIF3012 HADİS III - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN ERYILMAZ)

  Ödev

  

  2024


20
Mayıs
USD3060 DOĞA KAYNAKLI AFETLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2024


II. Öğretim

20
Mayıs
USD3060 DOĞA KAYNAKLI AFETLER - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA SÖNMEZ)

  Ödev

  

  2024


I. Öğretim

20
Mayıs
USD4078 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FERDANE KOÇOĞLU)

  Ödev

  

  2024


20
Mayıs
IIF4008 ARAP DİLİ VE BELAĞATI - A Şubesi   (Arş.Gör. MÜFİDE AĞIRKAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4008 ARAP DİLİ VE BELAĞATI - B Şubesi   (Arş.Gör. MÜFİDE AĞIRKAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4008 ARAP DİLİ VE BELAĞATI - C Şubesi   (Arş.Gör. MÜFİDE AĞIRKAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4008 ARAP DİLİ VE BELAĞATI - D Şubesi   (Arş.Gör. MÜFİDE AĞIRKAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HARUN GEÇER)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - D Şubesi   (Öğr.Gör. AHMET TEMEL)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET KOÇ)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HASAN ERYILMAZ)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - E Şubesi   (Doç. Dr. YILMAZ ÇELİK)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MUSTAFA KIRANATLIOĞLU)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - G Şubesi   (Arş.Gör. ÖMER FARUK DOĞAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - H Şubesi   (Arş.Gör. EMRAH SAĞMAK)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YASİN KURNAZ)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - J Şubesi   (Arş.Gör. HİCRET KARADUMAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - K Şubesi   (Arş.Gör. FURKAN YÜKSEL)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - L Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SÜLEYMAN DOĞANAY)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - M Şubesi   (Öğr.Gör. KENAN YENİCELİ)

  Uygulama

  

  2024


II. Öğretim

20
Mayıs
USD4078 TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi FERDANE KOÇOĞLU)

  Ödev

  

  2024


20
Mayıs
IIF4008 ARAP DİLİ VE BELAĞATI - A Şubesi   (Arş.Gör. MÜFİDE AĞIRKAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4008 ARAP DİLİ VE BELAĞATI - B Şubesi   (Arş.Gör. MÜFİDE AĞIRKAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi MAHMUT GURBET)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - B Şubesi   (Doç. Dr. ARSLAN KARAOĞLAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HAMZA SADAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - D Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi KERİM YILMAZ)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - E Şubesi   (Doç. Dr. BAYRAM AYHAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - F Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi YAKUP HAFIZOĞLU)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - G Şubesi   (Doç. Dr. MERYEM ARSLAN)

  Uygulama

  

  2024


20
Mayıs
IIF4042 ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI II - I Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi AHMET VURAL)

  Uygulama

  

  2024